Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • troviko

    senior tag

    Én spec megőrülök ezektől a numpad nélküli billcsiktő. Forintot nem adnék értük. Persze megértem, hogy aki FPS-el játszik, annak jó, szóval végső soron jó, hogy lehet kapni. Amit viszont nem értek, hogy ha van wireless gaming egér, akkor miért nincs ezekből wireless verzió.

    https://www.oldtech.hu/

  • troviko

    senior tag

    válasz Allien #4 üzenetére

    Már ne haragudj, nekem nem KELL fórumot olvasnom ahhoz, hogy tudjam, full hülyeséget beszélsz.
    Meglehetősen hiteles forrásból tudom, hogy egy jobbfajta wireless egér igenis tud olyan jó lenni, mint egy vezetékes. Ez a forrás pedig én magam vagyok. Van egy G500s-em, és egy G700s-em is.

    Na már most fehér gumi a G500s-en jól mutatja, hogy már nagyon régen nyugdíjazva lett szegény vezetékes rágcsa. Jó kis egér volt, sőt, még most is az, szeretem, de a G700s sok szempontból ráver. Főleg kényelem és gombok tekintetében. A súlya is teljesen jó számomra, és a teljesítménye is megfelelő, még verseny szintű FPS-hez is (Oké, lehet hogy egy gamer olimpikonnnak nem, de szerintem 1000 gamerből 999 meg lenne vele elégedve, mint ahogy én is 100%-ban elégedett vagyok).

    És ha egy egeret meg tudnak ilyen hibátlanra csinálni vezeték nélkül, ennyire kompromisszumoktól mentesen, akkor egy billentyűzetet még inkább meg tudnának, lévén ott több a hely, a súly senkit nem érdekel, több akksit lehetne belerakni, nagyobb antennát akár, és egy billentyűzetnek alapból nem kell annyi infót átnyomnia wireless, mint egy egérnek.

    Innentől kezdve nem értem, hogy mi az, hogy a G500s-emet le tudtam cserélni vezeték nélkülire, a G510s-emet meg nem tudom lecserélni egy normális wireless gamer billentyűzetre. Még az LCD kijelzőről le is tudnék mondani (bár hiányozna, mert amúgy kva hasznos, de végül is hellyel közzel ki lehet váltani az ARX-el), de G gombok, hangerőszabályzó, RGB LED, meg normális gombok (még a mechanikushoz sem ragaszkodom, nem vagyok tőlük pics*ra esve) igen is kellenek.
    Nah ilyen billcsit senki nem csinált még, és azt nekem senki nem adja be, hogy nincs rá ad egy igény, ad kettő technológia. Mert a Wireless technológia ma már nagyon frankó, teljesen egészében ki tudja váltani az ósdi kábeles módit. Most már csak nagyobb kapacitású akkuk kellenének a tökéletes boldogsághoz.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.oldtech.hu/

Új hozzászólás Aktív témák