- Samsung Galaxy S21 és S21+ - húszra akartak lapot húzni
- Google Pixel topik
- Íme az új Android Auto!
- Azonnali mobilos kérdések órája
- Angwatt CS1 - akár jó is lehetne
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- One mobilszolgáltatások
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- A Z Fold7 lesz végül a legvékonyabb hajlítható?
Új hozzászólás Aktív témák
-
Mackósajt
senior tag
Ami azt illeti a Samsung Electronics árbevétel alapján egyedül nagyobb mint az összes többi Samsung vállalat együtt, hajóépítőstül, biztosítóstól, mindenestül. És azon belül a telefonrészleg egymagában nagyobb, mint bármelyik a Samsung Electronics-on kívüli Samsung vállalat külön (árbevétel alapján).
-
Mackósajt
senior tag
válasz
szenesember #23 üzenetére
Na igen, 16 milliárd forint negyedéves nyereség az igen sovány lenne.
Ettől függetlenül van ott egy elírás a cikkben, az egyik billió helyett millió van írva.szerk: "A Samsung 66 billió koreai wonra saccolja a 2017-et lezáró három hónap összesített árbevételét (16 billió forint), a működési nyereség pedig 15,1 millió wonra rúghat (3,65 billió forint)."
Új hozzászólás Aktív témák
ma Az előzetes pénzügyi jelentés szerint nagyon ment a szekér a negyedik negyedévben, várhatóan 2017 harmadik negyedévét is lepipálták.
- Telefon felvásárlás!! iPhone 13 Mini/iPhone 13/iPhone 13 Pro/iPhone 13 Pro Max/
- ÚJ LENOVO ThinkPad P16s Gen 2 - 16" WUXGA IPS Érintő - Ryzen 7 PRO 7840U - 32GB - 1TB -3 év garancia
- Android 4K TV okosítók / új állapotban / 12 hónap garanciával
- Bomba ár! Dell Latitude 7390 - i5-8GEN I 8GB I 256GB SSD I 13,3" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- ÚJ- Lenovo ThinkVision T24i-10 - 24" monitor - Számla, garancia
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest