Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arnoldito

    senior tag

    válasz swayze #39 üzenetére

    Most erre mit mondjak? Írtam előbb mi, hogyan csináltuk. Egyik haver most vett házat, kint van két éve, havi 1.2M keres a szakmájában, CNC marós, még 1 évet akár kint lenni és jön haza. Kitartás, és próba szerencse.

  • Benetnes

    tag

    válasz swayze #39 üzenetére

    Nagyon adom amit leírtál! Ezek tények, nem is értem itt ki miért kakaskodik. Fejlődés nulla, fizetőértéke nincs a munkádnak ebben az országban. Vennél autót, házat, egy normális ruhatár, haladni a korral minden tekintetben de miből? Minimum nettó 250 ezertől kéne indulnia a fizetéseknek, hogy egyáltalán élhető legyen ez az ország. Ne fakadj sírva a boltokban a rekord magas áfával és mutyival megtámogatott beszakadt forint miatt értelmezhetetlen árakon. Így persze hogy nem megy a gazdaság, ha nincs mit költeni.
    Élj a mának itthon másod úgy se lesz.
    Mi ez ha nem szégyen? Nem stadionozni kéne hanem 250 forint alá visszarúgdosni a szájbaba.....t eurót na az eredmény lenne!!!
    Mire legyek büszke hogy hülyének vagyunk nézve?

    Hogy On is legyek.
    Amerika ne szóljon már bele mindenbe, kicsit átestek a ló túloldalára.
    Mindent meg akarnak szabni, közben meg egy marék szárított lepke szintjén vannak agyilag. Huawei, xiaomi, ZTE, Facebook, Google, Amazon mindenkibe beleáltak aki nagyobb piaci részre tett szert. Az Apple meg a Samsung miért nincs megszólva semmilyen ügyben? Jó lesz ha ezt a bohócot leváltják holnap.

    Kína meg maradjon a határain belül mielőtt a komcsi diktatúrával együtt bedózerolják őket az óceánba.
    Amíg szórakoztató vagy háztartási elektronikai cikkeket gyártanak addig nincs baj szerintem jó úton haladnak.
    De a megfigyeléseket, átnevelő táborokat meg a teljes kontrollt tartsák meg maguknak mert ezekre senki nem vevő.

Új hozzászólás Aktív témák