Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Andie

    őstag

    Érdekes cikk, bár szerintem ezeket mindenki tudja, aki headset-et készül venni.
    Sokkal érdekesebb lenne (lett volna számomra is pár hete), ha mondjuk a fő tipusokat összehasonlitaná valaki.
    Speciel én olyan headset-et akartam venni, ami 2 telót is kezel egyszerre. Valahol láttam egy ilyen bannert még hónapokkal ezelőtt, onnan ragadt meg az agyamban. És most aktuális, mert a céges teló, meg a magánteló felváltva, igen sürü használatnak van kitéve, és sokkal kényelmesebb, ha csak a zsebemben vannak, a fülemen meg fel tudom venni bármelyiket.
    Körbenéztem a neten, hát alig találtam infót. Végül rájöttem, hogy a kulcsszó a "multipont", avagy "multipoint". Innen már relative könnyen ment a keresés, bár itthon alig találtam ilyen fülest.
    Bementem a Moszkva téri metró bejáratnál lévő kis zugmobiloshoz, előadtam mit szeretnék, erre úgy néztek rám, mintha időgépet kértem volna. :Y Állitásuk szerint ilyen technológia nem létezik, hogy egyszerre 2 telefont...
    Aztán végül találtam egy nagyon kellemes modellt: Samsung HM1000.
    Kicsi, kényelmes, jár hozzá 2 müanyag pánt, extra fülbigyó, akinek nagyobb a fülkagylója, 2 hete nem töltöttem, és még mindig müködik. A kezdeti bénázás után végre összepárositottam mindkét telóval (egy samsung s5230 és egy nokia 6303), azóta bekapcsoláskor kérdés nélkül rákattan mindkettőre, és teszi a dolgát. Lehet hivást várakoztatni, cserélni, elutasitani, hanghivást inditani, stb stb. Annyira bejött, hogy ma rendeltem egyet asszonynak is - fehérben :)
    Ja, és az ára 4500 ft körül van a StartGSM-nél. Ez itt a reklám helye, mert korrektek a srácok. :R

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Új hozzászólás Aktív témák