- Telekom mobilszolgáltatások
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- Milyen okostelefont vegyek?
- Motorola Moto G72 - a titkos favorit
- Xiaomi 14 - párátlanul jó lehetne
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- MIUI / HyperOS topik
- OnePlus Nord 5 - lehűti a kedélyeket
- Fotók, videók mobillal
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
Új hozzászólás Aktív témák
-
t72killer
titán
válasz
Hieronymus #36 üzenetére
Az a gond, hogy nincs keret további 4-5milliárd ember életszínvonalának akárcsak k-Európai szintre emelésére sem. Nem pénzre gondolok, azt lehet nyomtatni bármennyit (csinálják...), hanem természeti erőforrásokra. Már most kihalási eseményt generálunk kb 2milliárd emberhez méltó körülmények közt élő "fogyasztóval".
De a fejlett nyugaton is megfigyeltem, hogy azért a minőségi oktatás nem mindenkinek jár. Itt UK-ben 2-3x-os ráfizetéssel jó suli körzetébe kell költöznöd, ha azt akarod, hogy a benefitigénylésen túl máshoz is értsen a gyerek. Ja, és nem kell Szomáliába menni, az angol, skót, egyéb őslakos anyukák vígan tolnak ki 4-5gyereket még ma is, jellemző mód 2-3apukától, aztán veszik fel a segélyt, tanácsi lakást, stb.
Oktatásnál tartottunk - ez szorosabban kapcsolódik is a témához: SzVSz az oktatás a modern technológiák áradata közepén kétségbeesetten keresi a helyét, amit tovább fokoz a szakma egyre erősebb kontraszelekciója. Így nem lep meg, hogy egyre nagyobb s.gghülye, alapszintű logikára képtelen réteg lép ki a rendszerből
Új hozzászólás Aktív témák
- sziku69: Szólánc.
- Disney+
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Okos Otthon / Smart Home
- Intel Core Ultra 3, Core Ultra 5, Ultra 7, Ultra 9 "Arrow Lake" LGA 1851
- Kávé kezdőknek - amatőr koffeinisták anonim klubja
- Autós topik
- Telekom mobilszolgáltatások
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- További aktív témák...
- Prémium gépház most fantasztikus áron!
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R5 3600 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1660 Ti 6GB Zalman N4 EVGA 450W
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 32/64GB DDR5 RAM RTX 5070 12GB GAMER termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 Super 8GB Rampage SHIVA ADATA XPG 600W
- Szinte új, minőségi, állítható ritkítóolló
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest