Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Binyi01

    aktív tag

    válasz cefre00 #50 üzenetére

    'a badára sok mindent lehet mondani, de azt hogy szép és gyors, azt biztos nem'
    Bírom az ilyet, tuti sokat használtad... Vagy elírtad, és a kiemelt szó helyére konkrétan ezt a telefontípust akartad írni, úgy még esetleg el is hiszem, h nem gyors. Az meg, hogy kinek mi a szép... Írdd azt, hogy Neked nem tetszik, mert másnak lehet igen, ne általánosíts.

    ‎"Amikor Bell feltalálta a telefont, már 7 nem fogadott hívása volt az Apple jogi osztályáról..."

  • Silenzio

    addikt

    válasz cefre00 #52 üzenetére

    Abba kéne már hagyni a Bada-riogatást és fikázást. Amikor a Wave kijött, az Android sem állt még ilyen jól felhasználói élményben. Eddig Samsung Galaxy S-en, Defy-on és Galaxy Minin láttam Androidot, és egyedül a mozgó hátterekben nyújt többet külsőre -ami nekem fontos-, egy alap témával éppoly kevéssé látványos az is, mint a Bada. Sőt, sokkal inkább jellemzi a minimalizmus. A Bada 2-essel a programozási nyelvek palettája is bővül majd, és végre normális multitasking kerül a rendszerbe. Kell több? Másrészt sokkal fontosabb számomra egy kiváló kijelző, mint egy oprendszer, az Androidért viszont súlyos árat kell fizetni a felső kategóriás Badás készülékekéhez képest, ha ugyanarra az élményre vágyom.

    Részemről a lelkesedésem a Bada2-ig fog tartani, ha az nem indít meg életképes dömpinget, én is eltemetem majd. De a Wave-et addig használom majd, ameddig csak működik. Az emberek túlnyomó többségének elég lenne a Bada tudása is (90%), a hype miatt mégis iOS-t vagy Androidot kajtatnak mindenütt. Miért? A Wave-ben ugyanaz a hardver van, mint a Galaxy S-ben, mégis valami 30-40 ezerrel olcsóbban juthattam hozzá. Jelenleg 50 alatt is kapsz új Wave-et, a Galaxy S 75-nél kezdődik. Nem éri meg. Ráadásul annyi esélyt sem kap a szerencsétlen Bada, hogy a szolgáltatói készülékkatalógusba felvegyék. Most néztem át a T-Mobile készülékkatalógusát. Egyetlen Badás készülék sincs a listában, holott párat azért árulnak. Akkor hol a hiba a képen?

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák