Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
-
Mobilarena
Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Something_
őstag
Help! :S
Hogy lehet kikapcsolni ezt az állatságot? E-mail alkalmazásban lévő címekhez beadja az sms-eket is. Jön egy sms, akkor mindkét beállított címnél megjelenik olvasatlanként. Ez még ok, de pl a hotmail webes felületén olvasatlanként jelöl meg üzeneteket, de ugye ott nem látszik, hogy mi ez.. Félkövérrel szedi és írja a számokat.
Nagyon idegesítő.. -
Something_
őstag
válasz
Jeanne d'Arc #15860 üzenetére
Seregélyes Zsolt, egyéni vállalkozó
[link]
-
Something_
őstag
Üdv!
Újra van működőképes S4-em és végre nincs a kijelző tetején az a pepecs zsírosodás a gyári fólia miatt
Előd:
Utód:
[link]Szerk.:
uhh, a két kép elég sok helyet foglalt, így a másodikat linkként raktam be. -
Something_
őstag
válasz
fermacht1994 #15406 üzenetére
-
Something_
őstag
válasz
bulikavagyok #15402 üzenetére
Sajna nem vagyunk sorstársak
-
Something_
őstag
Társ a mindennapokban
Ma reggel futás közben kiesett a zsebemből a telefon és a futógép benyelte. Hajlított kijelző lett, pókhálósra repedt a kijelző, a telefon "egybe" maradt
3 hetes kb, T-s, biztosítást nem kötöttem.
Tud valaki okos samsung szervízt?
-
Something_
őstag
válasz
Revesz #14994 üzenetére
Nalam egyszer volt, nem biztos, hogy koze volt a tolteshez, de este tolton volt, reggel pedig nem ebresztett. Feloldottam a billt es az fogadott, hogy az oraalkalmazas nem valaszol. Itt meg tudtam egy ket dolgot csinalni, de aztan csak az aksi kiszedes segitett. Kovetkezo 2 napban lefagyott allandoan a com.android.phone es a viber.
gyari visszaallitas ota jo a telefon, habar nem szeretnem, hogy tobbet eloforduljon ez :-) sosem volt meg ilyen gond az elozo telefonoknal, pedig volt par.
-
Something_
őstag
Üdv!
Az ébresztő kifagyása után megint lenne egy nagyobb problémám.
2 napja azt csinálja, hogy a com.android.phone alkalmazás kifagy, nem válaszol.. Ilyenkor csak az aksi kivétellel lehet feléleszteni a telefont. Vicc kategória. Semmi alkalmazást nem raktam fel az elmúlt 3-4 napban..
A mai befagyás után azt vettem észre, hogy 18%-on van az aksi, miközbe reggel 8kor 100%-on volt, 16 perc kijelzőidővel..
Megnéztem és beragadt valami drmserver és media.Rendelek helyszíni javítást, akkor már a kijelzőt is cseréltetem a maszat miatt, de kicsit idegesítő, hogy egy selejtet fog ki az ember..
Pedig nagyon patent a telefon minden szinten..
-
Something_
őstag
Fasza ezt látni reggel 6:00 helyett..
-
Something_
őstag
Voltam ma véletlenül az árkád t-pont-ba. Ott is foltos a kiállított fekete S4
A fehéren nem látszik.
-
Something_
őstag
válasz
Something_ #14304 üzenetére
Ahh, most nezem ezt a hsz-t.
ugyan ez van nalam is :-) -
Something_
őstag
Érdekes "hibát" találtam a telefonomba.
A telefon zsír új, szerdán vettem a T-től, szóval makulátlan.
Használat közben, ugye zsírosodik a telefon. De az én telefonom egy helyen, felül - a samsung felirat felett, az érzékelők és a hangszóró körül) "foltos". Olyan mintha bubis lenne a fólia. (nincs rajta fólia).
Ha letörlöm a telefont, akkor ez a folt eltűnik, de ahogy hozzáérek megint látszik ez a folt. Teljesen ugyan olyan "mintában".
Pár kép:
Letörülgetve
Folt
Folt bekarikázvaMindig ugyan olyan a folt, mintha anyaghiba, vagy pára lenne.
-
Something_
őstag
23e ft a vezeték nélküli töltő? Valamelyik tesztben 10-12-t olvastam.
Tényleg ennyibe kerül vagy benéztem?
-
Something_
őstag
S2, S3 es egy kis Z kitero utan visszatertem a jo oreg Samsunghoz.
Parades ez a telefon, nagyon tetszik, foleg az unalmas feher S3 utan ez a black mist nagyon szep.
Jo lenne, hogyha egy kicsit vizallo is lenne, de ugy is itt van mindjart a nyar vege. Tudom, tudom, ott az active..
-
Something_
őstag
válasz
MunezXBK #14060 üzenetére
Z-t vettem, S3-at eladtam 85-be kollégámnak 1 hónapja (amikor írtam neked).
Lejárt az előfizetésünk asszonnyal, neki vettem ma egy S3 LTE-t 60.000-ért Mozaik S-be, magamnak meg egy S4-et, de nem ért még ide, szerdán érkezik
Amúgy jah, nem jött be a Zzzz, sajna nem Samsung
Ez az S Band-es cumó tetszik, csak nem nagyon van róla infó.
-
Something_
őstag
Sziasztok!
S Band-ről van valamiféle vélemény/teszt magyarul? Próbáltam rákeresni a topikban, de az összes "-ban"-os szót kiadta a kereső
Új hozzászólás Aktív témák
A topicot a közelmúlt eseményei miatt (flame, OFF, személyeskedés, stb.) gyakrabban ellenőrizzük, nem érdemes itt (s persze máshol sem) a szabályokat megszegni, különösen a visszaesőknek!
- Azonnali készpénzes AMD Ryzen 1xxx 2xxx 3xxx 5xxx processzor felvásárlás személyesen / csomagküldés
- Telefon felváráslás!! Samsung Galaxy S22/Samsung Galaxy S22+/Samsung Galaxy S22 Ultra
- Samsung S23 Ultra 8/256GB Állapot: 10/10 6 hó jótállás!
- DELL PowerEdge R630 rack szerver - 2xE5-2680v4 (28c/ 56t, 2.4/3.3GHz), 128GB RAM, 10G, áfás szla
- Bomba ár! HP EliteBook 850 G2 - i5-5GEN I 8GB I 256GB SSD I 15,6" FULL HD I Cam I W10 I Gari!
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest