Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Spec

    őstag

    Én a párom 6-os Iphone-jában cseréltem pár éve home gombot, mert tönkrement az eredeti, és ha már szétkaptam egy kalap alatt az akksiját is kicseréltem. A touch id funkció nem működik ugyan az utángyártott home gombbal, de legalább maga a gomb funkcionál. Egyébként a szervizes se tudja úgy cserélni hogy működjön, szóval ez nem is szempont.
    A teló szervíz ugyanezt a mutatványt megcsinálta volna 30 pénzért, amikor a használt 6-os Iphone-ok már lassan kevesebbet érnek. Pár egyszerű kis szerszám kellett csak hozzá, amim volt is otthon, és megvoltam vele kb. 3/4 óra alatt. Gyakorlatilag az alkatrész ár is töredéke volt (kb. 9 ezer Ft volt szállítási díjjal együtt), és így a munkadíj is 0 Ft-ból kijött.
    Sosem csináltam ilyet, és elektro műszerész se vagyok. Megnéztem pár tutorial videót a YT-on, és megcsináltam, és tökéletesen működik minden. Ennyit még megérte rááldozni, de többet már nem.
    Én is meglepődtem egyébként, hogy milyen jól és egyszerűen szerelhető a 6-os Iphone, megértem, hogy a szervizesek miért preferálják az Iphoneokat, a kínai csodákkal szemben.

    [ Szerkesztve ]

    "They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

Új hozzászólás Aktív témák