Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LordTech

    tag

    válasz blunt #15 üzenetére

    Én mai napig nagy Androidosnak tartom magam, viszont teljesen nyilt vagyok az újitásokra. Minap megint a kezembe került egy OMNIA 7 és komolyan gondolkodóba estem, hogy én mégis mi a jó fenét keresek az Android világában, mikor a sok kis trükközés, főzött ROM, degenerált testreszabás messze nem az én időkategóriám és szórakozási formám, világom. Rájöttem, hogy nekem mi is kell, egyszerű, letisztult kezelőfelület, melynek a felhasználási élménye teljesen rendben van, gyorsaságban pedig nem a DHD-mhoz hasonlitanám (mert a htc-m nem képes ilyen szinten gyorsnak maradni, akár a multitouch használatakor sem). Most, hogy a csempék és a felsorolás sok mindenkinek nem tetszenek?? A menü szerintem még mai napig azért van, hogy az ember egyszerűen, átláthatóan mindent megkapjon, amiben éppen dolgozni akar. Nem minden embernek kell túldesign-olt menü, csakhogy tetszedjen a haveroknak. Nem..., itt jöttem rá, hogy nekem egy ilyen rendszer kell, amely tényleg a felhasználókért van és nem a buherátorokért. A DHD-mat csak WP7-re cserélném le mai fejjel, csak várom, hogy hova alakul a Marketplace, nameg a frissités. A készülék biztos OMNIA 7 lenne, mivel az a minőségi összeszerelést és anyaghasználatot, amit rátettek, azt egyszerűen soha nem vártam volna a Samsung-tól. Továbbá éppen a WP7-ben fontos, hogy a fekete tényleg fekete legyen, ne csak valami árnyalat...tehát a képernyőben is rendben vagyunk. :)

    [ Szerkesztve ]

    Szerinted kicsit is érdekel, hogy mit gondolsz rólam? Bármit mondhatsz, éjjel úgy is jól alszom.

Új hozzászólás Aktív témák