Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saelin

    veterán

    válasz Scholes9 #8 üzenetére

    Mondjuk nem értem mire ez a vergődés megint... A Sony előre közölte hogy semmi komolyabb Ps5 bejelentés nem fog történni csak indie címek, még azt is kiemelték, hogy semmi Playstation Studios-os játékot ne várjunk semmilyen formában.

    A like/dislike ratio is semmit nem ér már. Ugyan az a bombing megy itt is mint más oldalakon.

    Nekem pár játék tetszett a bemutatóból.
    - TemTem: Jó hogy jön konzolra, mert alternatíva az nincs.
    - Bugsnaxs: Érdekesnek tűnik. Egy picit engem a Slime Rancher-re emlékeztet valamiért.
    - Aon must die: Őrületesen jól nézett ki.
    - Genshin Impact: Még mindig szemöldököt felhúzva nézek erre a játékra. Tetszik amit látok, de egy kicsit lelketlennek tűnik az egész.
    - Pathless: Ez tűnt a legérdekesebbnek az összes közül! A hosszára azért kíváncsi lennék...

    [ Szerkesztve ]

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

  • saelin

    veterán

    válasz #81556480 #22 üzenetére

    Itt semmilyen nextgen promo nem volt, csak bemutattak pár készülő játékot, amik között vannak cross-gen és nextgen only címek is. A nagy bejelentések már megvoltak:
    - Horizon Forbidden West
    - Spiderman Miles Morales
    - Ratchet and Clank: Rift Apart
    - Gran Turismo 7
    - Demon's Souls Remake
    - Project Athia
    - Returnal
    - Sackboy... :DDD
    - Destruction Allstars
    - Godfall
    - Bugsnaxs

    És ezekhez jönnek az itt és korábban bejelentett third-party címek pluszban. Az új gépeknél a backward compatibility is egy erős tömegmágnes, mert aki újonnan szál be annak van esélye jó(bb) minőségben a régebbi, de kapós játékokat kipróbálni. Az exkluzívok többsége látványban még ps5-ön is megállja majd a helyét.

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

  • saelin

    veterán

    válasz Bluverkill #25 üzenetére

    A Sony oldalán így jellemzik a State of Play-t:
    "State of Play is our video program, showcasing all the latest updates, announcements and new trailers from the world of PlayStation.

    ... State of Play broadcasts are scheduled to take place throughout the year - stay tuned to PlayStation Blog and @PlayStation on Twitter for news on when the next live stream is scheduled."

    Kb csak egy x időnként feltűnő bemutató playstation témában. Mostanában kezdve el ezt a Sony.

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Új hozzászólás Aktív témák