Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz Baggins86 #12 üzenetére

    Mi az értelme? Mondjuk az, hogy nem a játékokat kell kivetíteni. Ez is olyan, mint amikor telóról átküldöd a képet TV-re. Vagy média fogyasztás, vagy semmi, mivel ha nyomkodod, úgyis az eszközt nézed. Na mármost, ha van pozitív egész számú gyerek a családban, akiket le akarsz kötni és igényelni tudsz egy sötét szobát, minden megoldva. Ugyanez ha haverokkal "moziznátok", ami ugye jogvédett dolog, úgyhogy ne tegyétek, akkor megint nem kell sok mindennel bajlódni. Esetleg a családnak, ősöknek, nagyszülőknek mutatnál meg eseményeket, élménybeszámolót, akkor is jól jöhet. Ha sötétet tudsz csinálni a helyiségben.

    Dawkins:
    Csak abban az esetben váltja ki jól a kombót, ha a helyiséget eléggé le lehet sötétíteni. Én nemrég tartottam oktatásokat nagy teremben kivetített képpel, had ne mondjam, szalagfüggöny meg minden modernizációs vacak van, csak éppen sötétíteni nem lehet. Na ha nem egy "hétköznapi" projectort hurcoltam volna magammal, be is hajoltam volna a saját lábam közé. Azaz néha még így is majdnem kevés volt, pedig esett, nap egy pillanatig nem volt.

Új hozzászólás Aktív témák