Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Integra #43 üzenetére

    bal lábbal keltél fel? nem értem miért ez a sok felhajtás. ha akarják az USA-n kívül is forgalmazni, akkor nyilván kell egy másik verzió, mert ez CDMA (meg EV-DO, ami annak a hálózatnak az egyik 3G szabványa), ugyanis a Sprint kínálatában fog szerepelni, nekik meg jelenleg (amennyire tudom) csak CDMA hálózatuk van.

    a BT sajnos az új rendszerekben végig ilyen, Androidban is :( de remélhetőleg lesz rá valami crack, nekem is hiányozna.

    a memóriakártya is olyan dolog, amit eddig is tudni lehetett, és senki egy szóval sem állította sehol, hogy lesz olyan verzió, amibe tesznek. ha megfelelő sebességgel képes a memóriába másolni, és működik mass storage módban, akkor szerintem ez nem akkora hátrány. egy 20 centis usb kábelt sem nagyobb gond kéznél tartani, mint egy kártyaolvasót (ráadásul tölteni is tudod vele a telót)

    iGo persze, hoyg nem fog menni rajta! a mivel nincs webOS-re írt változat (de amúgy semmi másból sincs még). majd idővel csinálnak valamit, tippre Garmin lesz az első, de majd meglátjuk. S60-ra sincs iGo, mégis lehet vele navigálni (már amennyire egy ilyen eszközzel lehet).

    arról van szó csak, hogy muszáj volt kivinniük az MWC-re, mert ez az egyetlen ütőkártyájuk jelenleg. gondolom majd valamivel később (talán a CEBIT-en) jelentik be a világ többi része számára készülő verziót. türelem. ;)

  • ans

    aktív tag

    válasz Integra #43 üzenetére

    A precentral.net szerint a GSM verzió már létezik (vodafone kártyával), csak nem jelentették még be.

    Szerintem a navigációs programoknak azért max 2GB elég, abba már egy teljes Európa bele kéne férjen.

Új hozzászólás Aktív témák