Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Somatom

    veterán

    válasz dabadab #46 üzenetére

    Egyáltalán nem ezt írtam. A kockázat természetesen nem bináris, vannak fokozatai. Én azt írtam, hogy 100% -os biztonság nem létezik. Vajon pár évvel ezelőtt mekkora kockázatot láttunk abban, hogy jöhet egy világméretű vírus, ami tönkreteheti a befektetésünket? Nagyjából annyi esélye volt, mint egy forradalomnak, vagy államcsődnek. Vagy, szted létezik 100% -osan biztos befektetés?

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

  • nemlehet

    őstag

    válasz dabadab #69 üzenetére

    Igen, de mondjuk ott van az, hogy az albérletemet tudom olcsóbbra/kisebbre/szarabbra cserélni a hitelemet nem... Kurva nagy baj lesz a moratóriumból még én több embert is ismerek akik a covid miatt munkanélküliek lettek vagy sokkal kevesebbet keresnek és nem tudják hogy fogják megoldani a hiteleket. Pedig van köztük aki még csak felelőtlen sem volt, normális hitelt vett fel amit alapesetben röhögve tudott fizetni.

    Az ingatlan ha lakni veszed nem annyira tuti befektetés mint sokan hiszik, de erről itthon nagyon ellentétes a vélemény. Nem is csoda itthon nagyon magas azok aránya akik saját tulajdonban laknak, tehát alapvetően része a társadalmi gondolkodásnak.

    Amivel egyébként nincs is bajom, csak sokan mindenáron minél hamarabb venni akarnak mégha egyébként rosszul is járnak vele, plusz egy csomó ember úgy van vele, hogyha megvan a saját pecó akkor ők már kész vannak egy életre, megvan a nagyfalat, pedig rengeteg minden történhet úgy is.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák