- Légies iPhone halvány színei
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- 8300 mAh, maradhat?
- Honor 200 Pro - mobilportré
- Azonnali mobilos kérdések órája
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Redmi Note 9 Pro [joyeuse]
- Milyen okostelefont vegyek?
- Sony Xperia 1 V - kizárólag igényeseknek
- Xiaomi 13 - felnőni nehéz
Új hozzászólás Aktív témák
-
francz'70
senior tag
mert minden annyit ér, amennyiért megveszik, de én úgy gondolom, hogy ezt a csúcsot 1-2 éven belül most már elérjük.
A rossz hír az, hogy ha 1-2 évig még ilyen ütemben emelkedik akkor nem 6-ossal hanem 7-essel fog kezdődni a csúcs!
A még rosszabb hír, hogy ez már valszeg így is fog maradni(amíg nem emelkedik tovább)
A kicsit jobb hír, hogy így talán a középkategória további erősödése (csúcsosodása) várható, csak félek tőle, hogy árban is!
A lényeg, hogy ebből sehogyan sem jövünk ki jól, ez az eszement árazás elindult és ebből a buliból egyik gyártó sem akar kimaradni, inkább gondolják úgy, hogy jöjjön a lite, a mini vagy valami butított verzió, de a csúcs az csak maradjon ott ahol van, sőt, .....egy kicsit lehetne még feljebb -
bollokcs80
Korrektor
"Egyszer egyébként érdemes kipróbálnod. Érdemes kipróbálnia mindenkinek, mert így lehet hiteles véleményt alkotni valamiről, hogy használta. Két lehetőség lesz. Azt mondod, hogy ez baromi jó és többet nem akarsz mást, vagy pedig használhatatlan vacaknak fogod tartani. "
Ezt tanúsíthatom, tavaly kipróbáltam iPhone-t is, iPad-et is, nekem az iOS logikája miatt nem jött be, ezzel együtt annyit tanultam belőle, hogy már nem fikázom. Mottó: Nem rossz, csak más.
Hardverben kamerában egyébként nagyon jók, SE2020 és XR pedig emberi áron is beszerezhető (újonnan).
Új hozzászólás Aktív témák
- ÁRCSÖKKENTÉS Dell Latitude E6320 notebook eladó
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RTX 4070Ti Super GAMER PC termékbeszámítás
- Microsoft Surface Laptop 3 - 15 col - Fekete
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7700X 32/64GB RAM RTX 5070 GAMER PC termékbeszámítással
- Erdély története I-II-III egyben 3990 ft
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest