Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lolal

    senior tag

    Maga a teszt szuper és érdekes lett. Köszönjük Bog! :K

    OFF: Látom már megérkeztek az egybites troll kommentelők, de várjuk a további erősítést... Csökkent értelmű gyöngyszemek közül pár: "mEeK a toTákárra teefonos tesztTeT óVaSni, bIZstoss oT is vaan huávely teZstt..." " eZs mobíaléna óDaL, mié va AuTóss tEzSt? "

    Gyerekek komolyan... Bog, vagy bárki annyiszor elmondta már nektek... ha nem tetszik görgess tovább és ne böffents ide ekkora hülyeséget... senkit nem érdekelsz, azon felül még magadat teszed szánalmassá. Ha meg ennyire irritál egy technikai oldal apparátus sokszínűsége akkor hunyd be a szemedet. Lehet van olyan "átlag Józsi user" aki éppen az Oppo-t vagy a Realme-t sz*rja le magasról. Még sem megy oda hányni, hogy "eZS mineek, háá iTThoN uGyse veSsik.." Gondoljátok át...

    ON: Remélem folytatjátok tovább, én speciel szeretek ilyeneket olvasni. Legalább több portál és több szakmai szem foglalkozik ezen érdekes autókkal és átfogó képet lehet kapni.

    Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

Új hozzászólás Aktív témák