Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz dedike #451 üzenetére

    Valóban nem,hanem egy szolgáltató, aki ezért pénzt kap,tehát elvárható,hogy egy mailre,amit a hivatalos címükre küldök válaszoljanak.

    Egyébként fb-n válaszolnak,de csak azokra a kérdésekre amiket ők méltónak gondolnak (kb. minden 4. kérdés),de a válaszuk kb. mindig elég semmitmondó!

    A reklámban az RFID-s kedvezményekre azt mondja a csávó,hogy "ha djuice-os vagy,akkor olcsóbban juthatsz..",tehát itt általánosít,nem mondja azt,hogy csak előfizetéses djuice-osok kaphatnak.
    Illetve a végén ez a szöveg arról,hogy ők egy különálló szolgáltató (amit persze nem mondanak ki nyíltan,de elég konkrétan fogalmaznak erről).

    Nekem ez a két dolog szúrja baromira a szememet (az RFID-re még rá fogok kérdezni egy djuice cafeba),és gondolkodom,hogy ghv-s haveromtól tanácsot kérjek,hogy vajon megtévesztő-e a reklámjuk vagy sem..

    Félreértés ne essék,én támogatom ezt az egészet (ha tényleg minden úgy van ahogy hirdetik!),csak azt nem szeretem,amikor megtévesztik az embert a reklámokkal!

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák