Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andy19770128

    aktív tag

    válasz Dragon3000 #126 üzenetére

    akkor cak a tényeket: FHD ban a Radeon VII valóban szarul teljesít. De 4k ban ez nem igaz. a 5700xt tök jó cucc de csak fhd ra. esetleg 1440p re. rengeteg játék zabál fel 4k ultra melett 12-13 gb vramot. Mit tud tenni itt egy 8 gb vga????? persze a HBM előnyeiről sem feledkezhetünk meg.

    PS: Azzal érvelni hogy kár velem beszélgetni retek egy érvelési módszer mivel és veszem a fáradságot és veszek vga-kat és letesztelem. te ezt megteszed vagy mások tesztjeire hagyatkozol? Ha ez utóbbi akkkor tényleg nem vagyunk egy súlycsoportban mivel engem nem fizet senki. nem vagyok sem pubicista sem ujságíró. a fizetésemért nem kell a főnökömnek olyan irásokat leadnom ami megfelel az aktuális irányelveknek. ala Tech powerup és társai. Csak olyan tényekert írok le amit jómagam kipróbáltam . EZ AZT JELENTI HOGY VETTEM VGAKAT ÉS AZOKAT TESZTELGETEM. pár nap teszt után a legjobbat hagyom meg. Kijelenthetem ha csak a játék érdekelne és nem lenne szükség munka felületre akkor nem RADEON VII em lenne a gépben hanem egy 2080ti ami a 11gb ramjával igen is gyenge pont sok játéknál. és jó néhány munka alkalmazásnál. Sajnos titán RTX -etnem tudtam venni..... arról nincs tudásom. Más tudása meg nem izgat

  • andy19770128

    aktív tag

    válasz Dragon3000 #128 üzenetére

    NEM MOND SEMMIT????? tudod ha egy játék melett pl egy 8gb vram készlettből 8 gb-t használ fel egy játék az azt jelenti hogy nem elég a keret és a gpu tól függetlenül teljesjtményt fogsz veszteni. ez szimpla mérnöki tétel. Nem találkoztam még olyan játékkal amihez 16gb ne lett volna elég. (talán 13,9 volt a csúcs de már nem emlékszem miben.) Van egy laptopom. scar III rog. 9750 intel 1660ti nvidia. tök fasz ki cucc. de pl a CIVVI rendre felzabálja a 6gb keretet ami lassulást hoz. és szaggat kicsit a képernyő frissítés.. Ha aza kérdés hogya 2080 super vagy a TI gyorsabb e a Radeon VII gpujához képest akkor egyértelmű hogy az nvidia a gyorsabb. de a kevés vram sokszor okozott fejtörést. és ez a bajom az uj szériával is. 10 gb ve jelenik meg?:????? ez akkora szarrágás hogy csak na. értem és kivárnak a uj AMD miatt és talán HA kell a ráncfelvarrtakra feltesznek 12 gbt vagy 13 mat. nagyívben leszarják hogy egyébként van e értelme. csak pr .....

    PS igen továbbra is állítom hogy 4k alatt a radeon VII használhatóbb mint a 2080.... összességében

Új hozzászólás Aktív témák