Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bihariszabi

    aktív tag

    Kicsit gyengeelméjű és értelmi fogyatékos vagyok, kérem előre is bocsássatok meg.

    Szóval azt írja a cikk, hogy újdonság:

    - Lehet külön állítani a hangerőt, mint figyelmeztetések, ébresztés, multimédia.
    (Eddig nem lehetett? Mert nálam igen)

    - Pc-re csatlakozáskor választható lesz az usb csatlakozási mód.
    (Eddig nem lehetett? Mert nálam igen)

    - Ujjlenyomat olvasó
    (Eddig nem lehetett? Mert nálam eddig se és a frissítés után sem lehet majd, viszont sok Samsungon eddig is lehetett)

    Most csak hármat ragadtam ki, de kb az összes újdonság nem újdonság. Az akku üzemidő sem fog annyit adni, hogy azt mondja az ember, hogy hű. Maximum azoknál jelent majd ez érdemi változást, akik nem használni veszik a készüléket, hanem lekapcsolnak róla mindent amitől okostelefon az okostelefon, tehát kilövik a gpst, wifit, bluetooth-ot, fényerő minimumra, mobiladat kikapcs és ha emailt akarnak nézni akkor gyorsan bekapcs, majd rögtön kikapcs, éjszakára kikapcs és vekkerrel ébrednek. Aztán feljönnek ide és képernyőmentéssel hencegnek, hogy meddig bírja az akku. De nekem ígyis, úgyis marad a napi egy-háromszori töltés. Szóval számomra ez kicsit olyan szagú, mintha kínjukban már nem tudnának mit kitalálni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák