- Fotók, videók mobillal
- Honor 400 Pro - gép a képben
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Hat év támogatást csomagolt fém házba a OnePlus Nord 4
- Külföldi SIM-ek itthon
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Így lesz tégla a porszívódból - a Roidmi csődje
- Nem nyílnak a Foldok?
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
Új hozzászólás Aktív témák
-
proci985
MODERÁTOR
pontosan. arról nem is beszélve, hogy 1080pre azért már két class ki tud férni általában, ha több dolgot kell egyszerre piszkálni (esetleg dokumentációban kell matatni), akkor szerintem sokkal jobb. aztán persze szerintem az ideális kiépítés a célra két monitornál kezdődik, de az egy laptopnál nem mindig egyszerűen megoldható.
-
proci985
MODERÁTOR
válasz
Gabcseee #205 üzenetére
jó, de ha játszani is kell a gép, akkor legalább 4 giga memória kell (vagy több). 64bitet nem lehet megúszni. (nem irodai) munkára meg főleg kell a 64bit.
arról nem is beszélve, hogy négymagossal, nyolc giga rammal (két hetes átmeneti időszak volt, addig se akartam kiszerelni a gépből a többit, csak 3.2gigát látott) próbáltam xpt, win7hez képest lassú volt. nem tud TRIMet, SSDk egyrésze bajos, újabb (sok vrammal szerelt) videokártyákkal problémás, nincs dx10/11.
ahogy múlik az idő, úgy lesz egyre kevésbé kompetetív az xp. akinek meg komolyabb teljesítményre van szüksége (értsd kell egy jó ütemező a sokmagoshoz, kell 4+gb ram, kell az SSD, kell DX10/11 és kell 1-2GB VRAM a videokártyán), annak már az xp felejtős.
win7 driverek tekintetében stabil, általában eléggé gyors, erőforrásokkal optimális, xpnek max régebbi (max 2gb ram, régebbi/lassú videokártya), kisebb IDEs vinyóval szerelt gépeknél lehet előnye.
Új hozzászólás Aktív témák
- AMD Navi Radeon™ RX 6xxx sorozat
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Házimozi belépő szinten
- E-roller topik
- Fotók, videók mobillal
- MasterDeeJay: Natív 3Dfx Glide Windows11 alatt Voodoo1 és Voodoo2-vel.
- Milyen széket vegyek?
- Azonnali notebookos kérdések órája
- Vezetékes FEJhallgatók
- sziku69: Szólánc.
- További aktív témák...
- Microsoft licencek KIVÉTELES ÁRON AZONNAL - UTALÁSSAL IS AUTOMATIKUS KÉZBESÍTÉS - Windows és Office
- Windows 10 11 Pro Office 19 21 Pro Plus Retail kulcs 1 PC Mac AKCIÓ! Automatikus 0-24
- Adobe Előfizetések - Adobe Creative Cloud All Apps - 12 Hónap - NYÁRI AKCIÓ!
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Vírusirtó, Antivirus, VPN kulcsok
- Honor Magic6 Lite 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- HYNIX 2GB DDR3 RAM eladó
- Telefon felvásárlás!! Apple Watch Series 9/Apple Watch Ultra/Apple Watch Ultra 2
- DELL PowerEdge R730xd 16LFF+2SFF rack szerver - 2xE5-2680v3,64GB RAM,4x1GbE,H730 RAID v ZFS
- Telefon felváráslás!! iPhone 15/iPhone 15 Plus/iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest