Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • front3r

    őstag

    válasz zoltanz #95 üzenetére

    64 bites XP az egy vicc, gyakori kék halál, a 64 bitnek csak egy próbálkozása volt anno, sok program NEM fut rajta. Tapasztaltam. :)
    A Windows 7 meg maga a gyönyör, egyrészt gyorsabb boot mint XP alatt, és egy idő után SEM lassul be a rendszer(nem úgy mint az XP). Mert eleve stabilabb a kernel, nagyon jól felépített OS, a LEGJOBB amivel valaha találkoztam.
    Mindig elindul és nem kék halálozik.... XP-n azért voltak egy idő után érdekes lassulások, és programok általi hibák, amik beleékelődtek a rendszerbe. Windows 7 alatt ilyennel nem találkoztam. :)
    Ez már bőven elég érv az XP ellen. Meg ugye a felülete is jobb érzést ad, ha odaülsz a gép elé, akár dolgozol, akár szórakozol. Nem beszélve hogy a rendszerben sokkal könnyebben megtalálok mindent, mint XP alatt, ott rengeteget mókolt a Programok hozzáadása/eltávolítása menüponttal is.
    Még sorolhatnám az előnyöket....

Új hozzászólás Aktív témák