- Apple Watch
- Mit segít az AI egy utazás során?
- Telekom mobilszolgáltatások
- Újabb infócsomag a Honor Win 2-vel kapcsolatban
- Motorola Edge 50 Fusion - jó fogás
- One mobilszolgáltatások
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- iPhone topik
- Huawei Watch GT 5 Pro - egészség + stílus
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Uthenger
aktív tag
Jól látom, hogy specifikációját illetően alig tér el a Nokia 7 Plustól? Abban mindössze nagyobb akksi, NFC és 3,5 jack van az A2-ben meg nincs? Persze mindhárom fontos tényező de mindössze ezért fizetnék dupla árat?
Fotókat elnézve is kb azonos minőséget nyújtanak ...az iphone-on sincs jack, mégis 1 vagyont kiadnak érte

-
szabo.csabi
tag
Jól látom, hogy specifikációját illetően alig tér el a Nokia 7 Plustól? Abban mindössze nagyobb akksi, NFC és 3,5 jack van az A2-ben meg nincs? Persze mindhárom fontos tényező de mindössze ezért fizetnék dupla árat?
Fotókat elnézve is kb azonos minőséget nyújtanak ... -
Luck Dragon
támogató
-
anorche1
őstag
Ugyan ez volt nalam is, mondjuk picit tovabb birtam (majdnem fel ev).
Engem nagyon zavart, mas eszre sem vette. De pl. Note 4 teljesen jo a kijelzo. -
pusszycat
nagyúr
Hát ez olyan mint az A1 csak megnyújtva. Hát nem hiszem hogy az A1 után ez lesz a következő lépcsőfok amire leváltanám.
Ha fontos neked az Android One, akkor nehezebb lesz a választás.
-
gusthy
veterán
-
Luck Dragon
támogató
Hát ez olyan mint az A1 csak megnyújtva. Hát nem hiszem hogy az A1 után ez lesz a következő lépcsőfok amire leváltanám.
-
Tyrel
őstag
"A készülék egyébként várhatóan augusztustól lép piacra"
csókolom itt már az EU/magyar piacról van szó, vagy az még további X hónap?...
Az a kis vacak akksi nekem is iszonyat ellenszenves benne, nem hiszem el hogy egy ekkora tepsibe ne férne nagyobb, pláne hogy a Redmi Note 5 bebizonyította hogy igen...
...viszont mindenképp szeretnék stabilizált kamerát és nagyon úgy fest hogy az OIS kamera és a nagy akksi kizárólag csak akkor járnak kéz a kézben, ha a telefon minimum 120-150 rugóba kerül...Aztán arra jutottam hogy végül is powerbank-om van, kraftot tudok magammal vinni, a kamerát feljavítani viszont sokkal nehezebb... szóóóval Mi A2 "for teh win!"
-
SP!T
addikt
Igaz, lehet más nevezünk hibának. Csupán nem volt megszokott számomra ebben a kategóriában. Legalábbis fura, hogy az alsóbb kategóriás telefonoknál sem nagyon találkozok ilyennel. Inkább nevezném rossz kijelző minőségnek. Csak ha ezt írnám, mindenki arra asszociál, hogy csúnya a kijelző, pedig nem erről van szó.
-
Mans20
addikt
P20 helyett inkább megvárhattam volna ezt.
-
BE4GLE
senior tag
Nem mondtam, hogy hazudsz. Ha eladtad a sajátod, akkor nyilván nem felelt meg az elvárásaidnak. Mivel elég sok telefont nyomkodok a munkámból adódóan, van némi összehasonlítási alapom. Talán az elvárásaid voltak magasak...
-
HaZsolt
őstag
túl sok a káva, a mai telefonokhoz viszonyítva, engem egyébként nem különösen zavar.
-
SP!T
addikt
Nem hiszem, hogy bármi baja lenne a kijelzőnek. Nekem is ilyen telefonom van és a nővéremnek is. Mellesleg android fejlesztő vagyok, úgyhogy egy csomó telefon megfordul a kezemben napi szinten. Ez egy teljesen átlagos IPS panel. 60 fps videónál és játéknál nincs gond sem a frame rate-tel, sem a frame pacing-gel, és a panel sem produkál semmi szokatlan jelenséget.
Természetesen biztosan hazudok. Látom és nem vagyok ezzel egyedül... Maximum érzékenyebb vagy a kijelzők képfrissítési különbségeire. Szóval engem zavart, míg más telefonnál nem. Illetve találkoztam már ilyen jellegű problémával, de csak olcsó bóvli telefonoknál ezidáig.
-
BE4GLE
senior tag
Én sajnos nem találtam megoldást. Fejlesztői beállítások közt javasoltak pár extra dolgot, de semmi nem volt rá hatással. Konkrétan már nem emlékszem a tanácsokra, de kérdeztem PH! topicban fb csoportban, XDA és hasonló oldalakat is bújtam. Ilyen kijelző került bele, kb ennyi volt a legértelmesebb válsz amit kaptam.
Nem hiszem, hogy bármi baja lenne a kijelzőnek. Nekem is ilyen telefonom van és a nővéremnek is. Mellesleg android fejlesztő vagyok, úgyhogy egy csomó telefon megfordul a kezemben napi szinten. Ez egy teljesen átlagos IPS panel. 60 fps videónál és játéknál nincs gond sem a frame rate-tel, sem a frame pacing-gel, és a panel sem produkál semmi szokatlan jelenséget.
-
SP!T
addikt
Én sajnos nem találtam megoldást. Fejlesztői beállítások közt javasoltak pár extra dolgot, de semmi nem volt rá hatással. Konkrétan már nem emlékszem a tanácsokra, de kérdeztem PH! topicban fb csoportban, XDA és hasonló oldalakat is bújtam. Ilyen kijelző került bele, kb ennyi volt a legértelmesebb válsz amit kaptam.
-
RRamstein
tag
-
*Mukeey*
addikt
Mi végülis a különbség a két modell között?Miért nem lehet egyik rendszerét a másikra telepíteni?
-
Uthenger
aktív tag
-
Narxis
nagyúr
Nagyon kell, nem véletlen hagytam ki inkább a Redmi Note 5-öt. Éljen a pure android!

-
kelly416
veterán
De legalább sehol nem látszik a szenzorsziget, ameddig az állítólagos "donor" büszkén viseli azt. Ez szerintem csak jó.
-
aelod
veterán
Szaggatott a kijelző, mikor mozog rajta valami. És nem, nem az animációk miatt! 10 kollegából kb csak ketten vesszük észre. De amúgy nyomkodtam más Xiaomit is és azoknál nem volt ilyen problémám, bár olvastam más modellnél is ilyen tapasztalatokat másoktól.
Ez a videó egész jól bemutatja: [link] Mikor mozog a kijelző, kicsit vibrál az egész. Mintha kimaradna 1-2 képkocka. De nem csak böngészőben, csak ott könnyen elő lehet idézni a fekete fehér kép miatt.Baszki, az nem épp kellemes. Az ilyenekre nagyon allergiás vagyok. Szoftveresen nem lehet valamit mókolni a fejlesztői beállításokban? Kényszerített 4x MSAA? Vagy ez nincs kihatással a dologra?
-
SP!T
addikt
Szaggatott a kijelző, mikor mozog rajta valami. És nem, nem az animációk miatt! 10 kollegából kb csak ketten vesszük észre. De amúgy nyomkodtam más Xiaomit is és azoknál nem volt ilyen problémám, bár olvastam más modellnél is ilyen tapasztalatokat másoktól.
Ez a videó egész jól bemutatja: [link] Mikor mozog a kijelző, kicsit vibrál az egész. Mintha kimaradna 1-2 képkocka. De nem csak böngészőben, csak ott könnyen elő lehet idézni a fekete fehér kép miatt. -
aelod
veterán
-
hajbel
addikt
Bár ne tették volna. 1 mm-el kisebb a káva, ezért aztán csak virtuális gombokkal lehet operálni. Mi ez a hülyeség?
-
Busterftw
nagyúr
-
Szabcsizz
őstag
Még mindig gyönyörű ez a fekete keret a kijelző körül. Ettől nem akarnának egyszer megszabadulni?
-
Sifre
senior tag
(#1-re válasz akart lenni)
Családban adtam tovább, nem panaszkodnak rá, de nálam is válóok volt a hiba.
Ami furcsa hogy egy szintén S625 chipsetes Lenovo táblagépen ugyanúgy látom a jelenséget, lehet hogy a GPU okozza.
-
BE4GLE
senior tag
Csinos, de a korábbi híreket olvasgatva feltűnt, hogy 3000-es akku lesz ebben is. Kevésnek tűnik.
-
#06658560
törölt tag
A kis képen azt hittem feltámadt a Samu Galaxy S3.
-
Csepy
őstag
-
pusszycat
nagyúr
Azt hittem titkon, szebb lesz mint az első.

-
SP!T
addikt
Remélem nem lesz olyan képfrissítési probléma vele, mint az első szériával. Tudom-tudom sokan észre se veszik, de engem annyira idegesít, hogy csak ezért adtam el 1 héten belül... Félre értés ne essék, színekben megfelelő volt.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- BESZÁMÍTÁS! Sony PlayStation 5 825GB SSD lemezes konzol garanciával hibátlan működéssel
- iPhone 16 Pro 256GB 91% (1év Garancia)
- Xbox One S Minecraft Edition 1 TB + kontroller 6 hó garancia, számlával!
- Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47mm / e-sim / 16GB / 1Hó garancia
- 27% - Intel Core i9-13900K 24-Core 4.3GHz LGA1700 (36M Cache, up to 5.80 GHz) Processzor!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest




