Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bambuszpro

    tag

    Szerencsére egy ideje leszoktam a kütyüim rendszeres cserélgetéséről mert minek? Középsuliban rendszeresen cseréltem 2-3 havonta az okostelefonjaimat mert akkor még jelentős különbség volt köztük teljesítményben és használhatóságban. Viszont véleményem szerint elértünk egy olyan szintet ahol egyszerűen nem sok értelme van. Erre egy jó példa az előző telefonom a redmi 4x amit 4 évig használtam amíg az akku elkezdett gyengélkedni és utolérte a beázás okozta kár ami miatt egy ujjnyi sávban nem érzékel. NFC hiányán kívül most is tökéletes lenne nekem. Most egy Oneplus 6-om van amit addig terveztem használni amíg szét nem hullik. Hardverben bőven elég nekem, szoftverrel meg még pár évig ha nagyon akarom biztos frissen lehet tartani.

    Gépes fronton amióta leszoktam a játékról szerencsére teljesen jól elvagyok a 10 éves Hp elitebookommal. Munkára, szórakozásra nekem tökéletesen megfelel. Ha véletlen rámtör a játszhatnék akkor úgy is olyannal játszom ami vígan elfut ezen is. Komolyabb játékra amúgy sincs időm de akkor tuti konzolt vennék vagy maradna a cloud gaming. Amikor utoljára próbáltam a Geforce Now -ot elég meggyőző volt számomra. Vagy csak az igényeim alacsonyak gaming terén :DDD

    Manapság az okos telefonok és az ostoba emberek korát éljük.

Új hozzászólás Aktív témák