Hirdetés
- Sony Xperia 5 V - kell-e nekünk zoom?
- Fotók, videók mobillal
- Amazfit T-Rex 3 Pro – világítós dínó
- Milyen okostelefont vegyek?
- MIUI / HyperOS topik
- Szerkesztett és makrofotók mobillal
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- Vivo X200 FE – fenséges méret
- EarFun Air Pro 4+ – érdemi plusz
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
Új hozzászólás Aktív témák
-
yakuza.tora
addikt
Figyu! Szerintem, te nagyon nem vagy képben.
Végigolvastam ebben a topikban a munkásságodat és teljes jóindulattal azt javaslom, hogy nézz utána néhány dolognak, mert komolyan lejáratod magadat..."Az a nagy harci helyzet ,hogy a mostani játékok / programok nem használnak ki 6 magot. Viszont az i5 750-nek a 4 magja az maximális kihasználtságon van, Míg az AMD X6-osának 4 magját használja ki kevesebben."
"Veszek neked Q6600 INTEL 20 k-ért az is 4 magos.. de maximum jó esetben 3.1-2-re tudod felhúzni. Szóval ilyenkor egyszerübb ,ha már veszel egy 2 magos e8400 ami viszi a 4 GHZ-t. De maximumra kivan hajtva a gép."
"...egy Intel e8300 procival van 30-40 fps-em , egy GTX 275 vga-val. Míg ugyan ezzel a vgaval egy i5 750-es procival átlag fps 80-90 szóval ebből már leszűrhető a dolog."
"A magyarországi gamereknél leginkább fordítva szokott lenni a dolog. Jó a videókártya , de nincs kihasználva."
"...ugyan ott van X4-es a i5 750-nél az vagy ugyan ott az árnál és akkor ink. már az intel."
"Igen mert általában az emberek 75% netezésre veszi a gépet oda meg elég az AMD is."
"Na most nagy hülyeséget mondtam." - Ebben viszont egyet étek veled!

-
yakuza.tora
addikt
válasz
antikomcsi
#1
üzenetére
Engem is érdekelne egy országokra lebontott statisztika!

Mellesleg nálam is két asztali gép van, mindkettő AMD (vga is). /Korábban voltak INTEL procijaim, - P4, Q6600 - szal nem vagyok fanboy alkat.../ Érik a nagygép CPU cseréje és maradok X6 vonalon.
A notim INTEL i5, de arra nem volt ráhatásom, úgy kaptam a cégtől.(#9) M107: Ha a PC Gaming Alliance-ra gondoltál, akkor jó, ha tudod, hogy az nV és a Microsoft szállt ki, az AMD-ATI nem!
Új hozzászólás Aktív témák
- Samsung S24D330 FullHD monitor, számlával!
- Apple iPhone 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro Max 256GB Blue Titanium -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3693
- Keresünk Galaxy S22/S22+/S22 Ultra
- Apple iPhone 16 Pro Max Natural Titanium Titán dizájn, Pro kamera,100% akku,2026. 02. 11
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest





