Hirdetés

2018. augusztus 18., szombat

Gyorskeresés

(#1) san01

san01
(PH! addikt)

Miért kell ezt a hírt minden évben lehozni? Aztán minden évben pont ugyan úgy az MWC-n mutatkozik be. :U :D

(#2) a.sebi válasza san01 (#1) üzenetére

a.sebi
(őstag)

Azért mert a techvilág híre a kiszivárgott információkra alapul ! Ha ezeket a hírmorzsákat nem hoznák le akkor csak egy teszt oldal lenne a mobilarena ,és a többi PH lap is .
A lap pedig köszöni , hogy kattintottál , kommenteltél ! Gyenge kommented értéket teremtett !

BMW 530i e60, huawei p20 pro, samsung gear s3 , xbox one x

(#3) Segal válasza san01 (#1) üzenetére

Segal
(PH! addikt)

Azért mert 1 hét múlva meg egy másik pletyka terjed majd hogy mégsem mutatják be a CES-es az S10-et és máris van 2 cikk a semmiről.

www.nokiaprogramok.hu

(#4) Balika911 válasza Segal (#3) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

És eggyel több megtekintés, mert én is biza rányomtam erre az izére, hogy beírjam azt, ami az #1-ben bennvolt.

Én csak pár éve nézegetem a mobilos oldalakat. Nekem még alkalmanként szórakoztató, hogy minden évben lejönnek ugyanazok a hírek.

(#5) .Szaki.

.Szaki.
(őstag)

Az S11-ről nincs már hír esetleg? Ideje volna..

Du sagst, du kannst nicht, dann willst du nicht - ganz einfach, Talent ist nur Übung und Übung macht den Meister || Think Different

(#6) Mikamaka válasza .Szaki. (#5) üzenetére

Mikamaka
(PH! kedvence)

1 év múlva gyere vissza :DDD

PES & ISS PRO only

(#7) NeRo28 válasza .Szaki. (#5) üzenetére

NeRo28
(fanatikus tag)

De van!AZ S10 kicsit feljavított változata lesz!Erősebb proci több ram kicsit jobb kamera..
Szívesen!:)))

(#8) Kölyök1990

Kölyök1990
(senior tag)

Ha véletlenül igaz a hír, az első pár évben ezek a telefonok nagyon drágák lesznek mert "az új technológia gyártása még problémás". Bár már a jelenlegi mobilok sem mondhatóak olcsóságoknak
Amúgy várom már amikor ez a megoldás működőképes lesz...

[ Szerkesztve ]

(#9) cezarlacrone

cezarlacrone
(fanatikus tag)

Majd ha zsebembe gyürhetem. De ez a hajtogatás elég művi.

[ Szerkesztve ]

(#10) borand

borand
(tag)

de most a Samsung az X-et fogja 10ezni vagy a 10 lesz a 10? :DDD

(#11) judas13

judas13
(őstag)

Egyszer csak valóra válik már amit ki tudja mióta várok. Ez valódi műszaki továbblépés lenne végre már ha tömegygyártásba teszik és nem valami koncepció féleség.

Csak kérhetném,h ne toljuk el megint ezredszerre ismét egy évvel!!

[ Szerkesztve ]

Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz.

(#12) dutrás válasza .Szaki. (#5) üzenetére

dutrás
(senior tag)

A 12-t nem lehetne?

(#13) .Szaki. válasza dutrás (#12) üzenetére

.Szaki.
(őstag)

Jogos! :)

De most komolyan, még csak nemrég debütált az S9 és már most mennek a pletykák az S10-ről, hol van még január..

[ Szerkesztve ]

Du sagst, du kannst nicht, dann willst du nicht - ganz einfach, Talent ist nur Übung und Übung macht den Meister || Think Different

(#14) #79979520

(törölt tag)

🕵

(#15) Juhaszatti válasza borand (#10) üzenetére

Juhaszatti
(senior tag)

Ez a projekt már hosszú évek óta Galaxy X néven fut. Valószínűleg nem 10 lesz, hanem X, ami akár egy teljesen új széria is lehet. Első évben Galaxy X, aztán Galaxy X2, stb stb..
A 10 meg megmarad az S szériának.

(#16) doooo

doooo
(őstag)

Nem mintha csak 2 lehetősége lenne a bemutatásra... többször is előfordult, hogy külön "ceremóniát" szerveztek New York-ban (vagy egyéb festői helyszínen), ahol bemutatták az adott csúcskészülékeket... Vagy az csak a Note bemutatásakor szokott lenni?

[ Szerkesztve ]

(#17) sajo13

sajo13
(senior tag)

Remélem notch lesz rajta, különben nem lesz trendi :)

(#18) enginev3.0

enginev3.0
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Újdonságot mindig érdeklődve várom :K

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Xiaomi Mi 8

(#19) LordX válasza #79979520 (#14) üzenetére

LordX
(PH! kedvence)

Előlapi ujjlenyomat-olvasó? Oh yes.

(#20) borand válasza #79979520 (#14) üzenetére

borand
(tag)

A fenti káva lentre is elférne, mert így túlnagy a sarokíve a kijelzőnek.

(#22) blagolf

blagolf
(senior tag)

Gondolom az X-en kívűl más típusnév szóba sem kerülhetett. :N

Üdv, Zoli

(#23) iNfAntRy válasza blagolf (#22) üzenetére

iNfAntRy
(senior tag)

Mi a baj az X névvel?

Samsung Galaxy A3 (2017), Galaxy Tab 4

(#24) enginev3.0 válasza iNfAntRy (#23) üzenetére

enginev3.0
(PH! félisten)
LOGOUT blog

iphone x

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Xiaomi Mi 8

(#25) Juhaszatti válasza blagolf (#22) üzenetére

Juhaszatti
(senior tag)

Legalább 2016 óta ezen a néven fut a terv, de lehet hogy régebben.

(#26) doooo válasza Juhaszatti (#25) üzenetére

doooo
(őstag)

Ne vedd el az örömét...

(#27) enonlui

enonlui
(tag)

A francba!!!
Amióta kijött a hajlítható kijelző azóta ígéri a samsung hogy kiadja a hajlítható telóját. Minden évben azt mondják majd jövőre. Uhh. Iszonyat ideges vagyok már. Azóta nem cserélem le a telóm mert hogy majd az végre ugrás lesz az okos teló világában. Erre tesék.

ZTE blade - Samsung galaxy Ace ll - Samsung galaxy note 2 - Huawei Ascend Mate - Nokia Lumia 920 - Sony xperia Z1 - Sony xperia SP - Samsung galaxy s6 edge - samsung galaxy s7 edge

(#28) borand válasza enonlui (#27) üzenetére

borand
(tag)

Kiadás után is kell majd még szerintem 2-3 generáció, mire ez kiforrott cucc legyen.

(#29) *Mukeey*

*Mukeey*
(őstag)

Számomra iszonyat gyorsan pörög az egész.Évente kiadni egy kicsit frissített terméket teljesen feleslegesnek tűnik.Igazából egy S6 a mai napig mindenre bőven elég,az s7edge meg simán csúcskategória.
De a gazdaságnak pörögnie kell....

[ Szerkesztve ]

NYG

(#30) iNfAntRy válasza enginev3.0 (#24) üzenetére

iNfAntRy
(senior tag)

Ezzel csak annyi a baj, hogy a Galaxy X név már évekkel az iphone x előtt előkerült. Meg az amúgy is iphone 10, nem iksz :C

Samsung Galaxy A3 (2017), Galaxy Tab 4

(#32) Fred23

Fred23
(PH! kedvence)

"According to industry insiders from South Korea, the Galaxy S10 will arrive in three variants with two screen sizes."

Nem gondoltam volna, alig láttam rá esélyt, de megtörtént: "The trio of phones is already being prepared under the codename Beyond (or the more abstractly translated Space). Beyond 0 will have one camera on the back and a 5.8” panel without curved edges." Ha olyasmi lesz méretileg, mint a sima S6, lehet, erre fogok gyűjteni! Attól tartok, egy árkategóriával felette lesz annak, mint amit elterveztem, és hogy nem esik majd be 125-re pár hónap alatt. :D

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.