- Mobil flották
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Samsung Galaxy S22 és S22+ - a kis vagány meg a bátyja
- Telekom mobilszolgáltatások
- Megjelent a Poco F7, eurós ára is van már
- Fotók, videók mobillal
- Nothing Phone (3a) és (3a) Pro - az ügyes meg sasszemű
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- A holnap határán: itt van minden új Galaxy promóképe
- Android szakmai topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
sb
veterán
Értem, hogy hw-s. Topicokban is írják, hogy a kis alapfeszű modellekkel lehet gond. 1.075V-os 7850-ről van szó ami elég alacsony.
De ez is olyan, ami papíron hiába magyarázható és van rá normális, legális megoldás, jelen esetben a gari. A valóságban ez akkor is egy megoldatlan probléma. Beleolvastál topikokba hányan küzdöttek ezzel? Nem 2 ember. Aztán mivel értesz hozzá gondolom nem kell magyarázni azt sem, hogy egy ilyen jellegű nemdeterminisztikus és driverfüggő hibánál mennyire egyértelmű a gariztatás. Eleve az ember sem jön rá egyértelműen, hogy hw-s gond, nekem is eltelt 1 év pedig nem egy, nem két hw-s/sw-s hibára jöttem már rá életemben amin itt a ph-s topicokban sem tudta senki a választ. (Pl. épp a ZC sw oldali problémáit írtam le azelőtt, hogy itt vagy külföldi fórumon rájöttek volna 1-2 hülyeségre).
OD-nél leírhatod még huszonhatszor, akkor is gáz. Mondom: tipikusan az a szituáció amikor igazad van - papíron is - de mégsincs. És ez látszódni fog az elégedetlen usereken egyértelműen. A számok megmondják kinek van igaza... akkor is ha papíron, jogilag máshogy van.
Ennyi a sztori tanulsága. Ennek is... de tanulni nem fognak belőle. Mint annyi másból sem eddig.
-
sb
veterán
Az a gond ezzel az egész fossal, hogy összevissza működik minden. Lehet, hogy te meg tudod magyarázni, hogy melyik vga milyen csillagegyüttállásba hogy viselkedik, de a user nem.
Pl. emlékszem mikor nálam 4850-en már megvolt a memória freki állításkori képurgrás bug, ami azóta is előjött nem egyszer. Emellé az ugráló mem órajel és máris kész a használhatatlan kártya. Asszem dual kimenetnél aktiválódott. Utána meg elég volt egy ablakot arrébb húzni, az órajel le-fel ugrált 1s alatt 12-szer miközben a monitoron rángatózott a kép. Arra is volt magyarázat.
A ZC soha az életben nem működött normálisan - erre is volt magyarázat: vagy Overdrive/3rd party okozza vagy ha nem akkor simán garis. Megoldva.
Itt most jogi védelem van. Bármit is gányoltak a driverbe nincs felelősség mivel jogilag ott a pipa amit beteszel a megfelelő kockába 'oszt csókolom.Csak ezek a valóságban nem működnek. Én is ügyfelekkel dolgozom. Két ilyen után kivágnak a f*szba. Akkor is ha nekem van igazam meg papírom van róla.
Azt már csak félve kérdezem meg, hogy az Overdrive pipánál ha elfogadom a jogi feltételeket akkor egy attól független funkciónak, a ventivezérlésnek a hibája nem lesz-e támadható akár jogilag is? ... ezt majd megválaszolja az idő.
Az is vicc amit írtál és 1000%, hogy nem is igaz: hogy mivel nincs garancia a működésre ezért nem tesztelik az overdrive működését driver kiadáskor. Valaki ehhez kódot ír, kizárt, hogy nincs tesztelve. Akkor már lehet, hogy a felület sem működne.
Én értem az AMD mosdatást mert sokan alaptalanul szapulják, de igenis vannak évtizede kiírthatatlan sw, de főleg hw-sw illesztési hibák amiket be kéne vállalni. A rossz védelmi beidegződés miatt élnek ezek és rontják a hírnevet. Míg egy beismert ZC bugnál a p*csába letiltva most feleannyi elégedetlen (vagy azóta elégedett NV-s) user lenne. Maguk alatt vágják a fát. És igen... tudom, hogy beágyazott piacon aranyat ér meg sokaknál nincs hiba. Tök mindegy. Olyan mérhető, széleskörben előforduló volt ez is, hogy kellett volna kezdeni vele valamit.
És mondom: írom ezt úgy, hogy sose értettem az AMD driver fikázókat. Vagyis azt igen, de az NV, Intel éltetőket nem, mert minden oldalon voltak szarvashibák és kicsi, de folyamatos így annál bosszantóbb hibák. Aki mást mond az hazudik.
Új hozzászólás Aktív témák
- LG 45GR95QE - 45" Ívelt OLED / 2K WQHD / 240Hz 0.03ms / NVIDIA G-Sync / FreeSync Premium / HDMI 2.1
- Samsung Galaxy A54 5G , 8/128 GB , Kártyafüggetlen
- Telefon felvásárlás!! iPhone 13 Mini/iPhone 13/iPhone 13 Pro/iPhone 13 Pro Max
- AKCIÓ! MSI B450 R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2070 8GB GDDR6 Rampage Shiva Zalman 500W
- IPhone 15 128GB Zöld ÚJ! 12 Hó Jótállás!
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest