- Az Oppo Find X8 Ultra lett a legvékonyabb kameramobil
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Hat év támogatást csomagolt fém házba a OnePlus Nord 4
- One mobilszolgáltatások
- Milyen okostelefont vegyek?
- Motorola G86 - majdnem Edge
- Eurós árlista a Google Pixel 10 telefonokhoz
- Vékonyabb lett, jobb kamerát kapott, de az akku maradt a régi: itt a Fold7
- Google Pixel topik
- Megérkezett a Google Pixel 7 és 7 Pro
Új hozzászólás Aktív témák
-
iDi00da
újonc
Nekem 6" alatt nincs telefon.
Szememmel - szerencsére - semmi gond, de szeretek egyben látni mindent.
Ha tablet-telefon kombót keresel, akkor szerintem a 6" kevés lesz, várj egy B20-as 6.4"-es telefonra. Ahogy csökkennek a kávák, előbb-utóbb olyan is lesz normális felbontásban. A látásod miatt érdemes normális felbontású (kontrasztú) kijelzős telefont venned.
A Maze-nak jó a kijelzője (is). -
iDi00da
újonc
Hali,
Nem vagyok telefontesztelő, de elég sok készülékem volt már, van összehasonlítási alapom.A készülék nagy, és nehéz is. Én ezt pozitívumnak fogom fel.
A kijelző nagyon szuper, felbontásban és betekintési szögben is (nem csak szerintem). Az, hogy alul akkora káva van, szerintem jó, mert valahol meg lehet fogni a telefont (lsd: nem csak nagy, nehéz is).
Az fpscanner gyors, és biztosan működik, pl iPhone 6snél jobb, ha ez segít valamit. Ami extra, hogy tudsz funkciókat hozzá rendelni, és akkor gyakorlatilag el lehet tüntetni a menüsort.
A kamera manuális módban jó közepes (Lumia 950XL DS-el összehasonlítva), az automata módot még csiszolgatják a fejlesztők. Egyre jobbnak tűnik. A sorozatfelvétel olyan 20 kép max felbontáson. RAW-ot nem tud. Az előlapi kamerát nem próbáltam.
Az akku nekem maximálisan megfelel, a kijelző gyilkolja a legjobban. Kevés app-ot használok, napi 1 óra navigáció, és zenehallgatással, chateléssel, átlag fölötti telefonálási szokásokkal is 2 nap fölött bírja. A gyorstöltés működik.Amikor megérkezett, akkor volt egy Bluetooth bug benne: folyamatosan leállt, lekapcsolódott, ha zenelejátszóként használtam. Írtam a supportnak, másnap válaszoltak, 1 héten belül volt patch, és most működik rendesen.
A neten már lehet hozzá kapni tokot, kijelzőüveg jön a telefonnal együtt.
Ezek a személyes tapasztalataim, ha valamit kihagytam, kérlek, jelezd.
Összességében elégedett vagyok vele. Ha cserélem is, az a kamera miatt lesz. -
iDi00da
újonc
Befutott, használom.
Élhető darab.
Egy bug van rajta, de a support nagyon segítőkész.
Új hozzászólás Aktív témák
- RC modell földön, vízen, levegőben
- XPEnology
- Nintendo Switch 2
- Az Oppo Find X8 Ultra lett a legvékonyabb kameramobil
- Építő/felújító topik
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Azonnali fotós kérdések órája
- OpenMediaVault
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RTX 5090 32GB GAMER PC termékbeszámítással
- Csere-Beszámítás! MSI Gaming X RTX 4060Ti 16GB GDRR6 Videokártya!
- Keresünk dokkolókat
- Telefon felvásárlás!! Apple Watch Series 6/Apple Watch Series 7/Apple Watch Series 8
- AKCIÓ! ASUS PRO WS W790E-SAGE SE alaplap garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest