Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr.Grincs

    veterán

    válasz Kloden #27 üzenetére

    Nem számít bele az eladás statisztikába. Miért számítana bele az eladási statisztikába? Nem pénzért veszed meg az új készüléket amit gariban kapsz. A biztosító által kifizett javítások sem számítanak bele, mert ugyanazt a felújított telefont kapod ha össztöröd a telefonod és a biztosító fizeti az új telefont, mint amit garanciában. Régóta használok iphone készülékeket anno a 3GS volt az első majd 4S, 5, és most 5S-t használok és maximálisan meg vagyok elégedve. Anno az iphone 4s-ből volt ami nekem 1 hétig bírta, beküldtem, kicserélték és nem vertem az asztalt. Összesesen 5 ször cserélték 2 év alatt, szerintem jobb cserélni mint gányolni aztán vagy jó vagy nem, így mindenki happy, főleg az ügyfél.

    A mostani iphone 5S-re kötöttem biztosítást is, a mechanikai sérülés, beázás vagy lopás miatt, mert az a biztos amit az apple-től kapok, azzal tudom, hogy nem vernek át és gari is van rá.

     /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

  • Mr.Grincs

    veterán

    válasz CoDWaW07 #41 üzenetére

    Ez nem így megy, ha elhajlik akkor csere. Egy minimális hajlás belefér, ami a gyártói utasítás alapján maximálva van azt lehet cserélni a többit meg visszadobják, hogy szakszerűtlen használat, csak fizetős keretek között oldható meg a csere, hozzáteszem teljesen jogosan. Képzeld magad a gyártó helyébe, mi az amire te azt mondod, hogy még belefér és mi az ami már nem. Mindenki tudja, hogy aki vesz egy 6-os iphonet annak vigyázni kell rá nagyon mert vékony és elhajolhat. Perszer megveszik, nem vigyáznak rá, biztosítás nincs mert az drága és akkor meg megy a rinya, hogy milyen hulladék és szar és miért nem cserélik gariban. :U

     /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

Új hozzászólás Aktív témák