Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    Értem én, hogy koncepció, de ennek így szvsz. szinte semmi értelme. Egyedül a teljes képernyős ujjlenyomat olvasó életképes. A többinek kb. annyi értelme, mint az itt már emlegetett tapis vagy éppen gesztus / "hadonászós" vezérlés egyes autókban.

    Az a baj, hogy az iparág nemlétező problémákra keres megoldást, mely megoldáskeresés közben - nem egyszer - megoldandó problémát generál :)

    [ Szerkesztve ]

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Ribi #36 üzenetére

    " ... amíg az ujjával tapizik, normális gombokra van (lenne) igénye." - bizony!
    Rengetegszer használom - telefonbeszélgetés közben, - vakon a hangerőgombokat. Sőt, most jut eszembe, hogy sokszor már nadrágon keresztül is benyomom a hangerőgombot - ha csörög -, hogy "bekussoljon".

    "... piacon próbál valamit eladni és próbálkozik."
    Előrebocsátom, hogy nem vagyok üzletember se marketinges, de én support irányba (magasabb színvonalú, és tovább tartó) indulnék el, valamint a rendszeremet olyan apró, de hasznos fícsörökkel szórnám tele, ami másoknál nincs. Az ilyen dolgok legtöbbje filléres, mert csak gondolni kéne rá. Most csak (megint) az autóiparból hoznék egy-két példát. Skoda: esernyőtartó az ajtóba, jégkaparó a tanksapkába, olyan pohártartó, amiben nem kell fognod az üveget, mert olyan az alsó gumírozása, hogy a szabványos pet-palack nem tud benne elfordulni, ezért egy kézzel nyitható.

Új hozzászólás Aktív témák