Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • OldMike

    őstag

    válasz Orgi #1311 üzenetére

    Köszönöm, közben megoldottam, de eléggé fapadosan. Egy másik kütyüből betettem egy SD kártyát az LG-be, és rávarázsoltam a névjegyeket vcf fájlként. Aztán ezt a kártyát áttettem a Huawei-be, rámentem a fájla, felkínálta hogy mentsem a telefonra. Így már megjelentek a telefonszámok, persze a rengeteg e-mail cím között. Ezután - egyenként - kitöröltem az e-mail címeket, és maradt a telefonos névjegyzék (hozta a korábban hozzárendelt képeket is). A szinkronizálásnál kikapcsoltam a Címtár szinkronizálását.

    Viszont az még nem jött össze, hogy a telefonban lévő névjegyekhez alapértelmezetten egy saját zenét rendeljek hozzá. Egyenként persze lehet, de az nem kicsit macerás. Olyan funkciót láttam, hogy a SIM1-hez és a SIM2-höz is lehet - akár külön is - zenét hozzárendelni alapértelmezetten.

    batai15 #1307

    Feltettem az Időképet, ez úgy tűnik hogy megtalálta a helyemet. Ebből ki lehetne tenni az alap időjáráshoz hasonló jelzést a főképernyőre? Próbáltam keresni a beállításokban, de nem jött össze. Igaz az alapot még nem tüntettem el onnan.

    42LM660S

Új hozzászólás Aktív témák