Hirdetés

2018. december 17., hétfő

Gyorskeresés

(#4801) addamka válasza napocska2 (#4800) üzenetére

addamka
(őstag)

Total Commander Beta szerintem kényelmesebb, ugyan úgy van LAN és FTP pluginja, grátiszban magyar alapban. Marketben még nincs, csak itt.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#4802) napocska2 válasza addamka (#4801) üzenetére

napocska2
(senior tag)

Köszi, ezt is használom első nap óta. :)

Nem másik appot keresek az ES helyett, csak nem értem, hogy miért nem települ a magyarított. És mivel más appokat is jártam már így, ezért szerettem volna a végére járni.

[ Szerkesztve ]

(#4803) mkRoland válasza napocska2 (#4800) üzenetére

mkRoland
(senior tag)

Majd ha annyi idős leszel, mint Nara19, akkor neked sem lesz gond az angol progikkal!
Bocsi, "öreg"! :DDD

Amúgy pedig egy próbát megér a File Expert. Régebben én is használtam ES-t, aztán átváltottam FE-re, azóta csak ezt telepítem (még root-ba is beférkőzik)!

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#4804) KPistike válasza sidocious (#4795) üzenetére

KPistike
(fanatikus tag)

Nekem olyan tapasztalatom volt eddig, hogy linuxra írt RDP-kliens PC-n sem kapcsolódik minden esetben - válogat valamiért, egyik géphez tudok csatlakozni, másikhoz nem, pedig a megcélzott gépek beállítása, oprendszere (azaz Windows verziója és SP szintje) és hálózata azonos.
Annyi a szerencsém, hogy nálunk terjed a VNC, azzal 100% volt a siker.

K. P.

(#4805) napocska2 válasza mkRoland (#4803) üzenetére

napocska2
(senior tag)

Egy szóval sem írtam olyan, hogy problémáim lennének az angollal. :)
Nekem bevált az ES és TC kombó, ettől függetlenül végigpróbálgattam néhány ilyen app-ot, de rövid életűek voltak nálam.

Azért ne hagyd magad becsapni az avatarom által és abból következtetni az életkoromra, mert igen mellétrafálnál vele... ;) :DDD

(#4806) BalanceR

BalanceR
(PH! addikt)

Sziasztok!
Mostanában tervezek egy ilyet beszerezni, jelenleg még ostoba vagyok hozzá ...
Bogarászni a neten nemnagyon van időm, szóval kérdezek tőletek guruktól:
Akkuidő wifivel / 3g-vel?
Mennyi idő alatt tölt föl az akku?
Tölteni a gyári töltőn kívül mivel lehet? (microUSB, univerzális 2Aes adapter...)
Könnyen rootolható? (a bootloader menyire hozzáférhető?)
A display mennyire karcolódik?
Valamilyen dokkoló léteszik hozzá?
Lehet-e, és ha igen, meddig lehet húzni a procit?
Házilag lehet függetleníteni biztonságosan?
Mi a legújabb stabil "főzött ROM" -rá? (android verzió/kernel verzió)
Az XDA-s srácok(vagy egyéb modderek) mit jósolnak? Honeycomb, vagy esetleg ICS lesz rá?
Azt látom, hogy adreno 200 van benne, de pl egy shadowgun, vagy egy komolyabb 3d-s játék elindul -e rajta?
Chainfire3D kompatibilis vele?
Leggyakoribb hibák?
Volt belőle hibás széria? (pl elszineződő képernyő, touchscreen gondok...)
Főzött ROMmal mit hoz quadrantban/linpackban?
Használtan veszem, mire figyeljek oda, amikor kipróbálom?

Előre is köszönök minden válasz! :R

[ Szerkesztve ]

►PHONE: Xiaomi MI Note 3 ►TAB: HP Pavilion X2 Win10 ►WATCH:SmarWatch2 ►FIT: MiBand 1S

(#4807) kltz válasza BalanceR (#4806) üzenetére

kltz
(tag)

Csak a játék részlegben tudok nyilatkozni szinte mindent visz.

Pár pl.: Avatar, Captain America, Dungeon Hunter, Gangstar MV, Hot pursuit, Shadow Guardin, The Settlers

Én ezeket játszom rajta.

Üdv KLtz

(#4808) bakter24 válasza BalanceR (#4806) üzenetére

bakter24
(őstag)

Első hsz! Közös boldogságunk forrása & bölcsek köve! Soksok válasz lelőhelye :DD

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#4809) BalanceR válasza bakter24 (#4808) üzenetére

BalanceR
(PH! addikt)

Köszönöm BakterÚr! Azon már túlvagyok, de nem kaptam minden kérdésemre választ , illetve preferálom az objektív véleményeket, szeretem több forrásból kapni az információkat... Az 1.HSZ egy jól összeszedett, korrekt de számomra kicsit szubjetkív tartalom, megerősítésre van szükségem mástól is, mint PL kltz mester, aki máris kipipált egy általam feltett kérdést, 1000 köszi érte!

►PHONE: Xiaomi MI Note 3 ►TAB: HP Pavilion X2 Win10 ►WATCH:SmarWatch2 ►FIT: MiBand 1S

(#4810) mkRoland válasza BalanceR (#4806) üzenetére

mkRoland
(senior tag)

Akkor pár válasz: nekem 3G-vel, folyamatosan világító képernyővel egy vonatutat kibír Pápa és Budapest között (3-4 óra), wifivel többet is, ha játék is megy közben, akkor kevesebbet. 1. hsz-ben infó a full feltöltésről.
Függetleníteni nem kell, amit Magyarországon forgalmaznak, azok nem függők (mint pl. a Defy vagy a Nexus S még ha szolgáltatótól veszed is). Szintén benne van az 1. hsz-ben.
Samurai II - Vengeance nevetve elfut
Rootolni szerintem egyszerű (Win7 x86 + SuperOneClick v2.1). 1. hsz-ben benne van.
Mire figyelj? Hogy wifis (S7-201w) vagy 3G+wifi (S7-201u = van-e SIM-kártya helye és beépített modemje) verzió-e! További infók: 1. hsz.

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#4811) AcélAgyar válasza kltz (#4807) üzenetére

AcélAgyar
(fanatikus tag)

Nálam Gangstar MV indítás után azt írta ki, hogy a videót nem tudja lejátszani és ezek után nem csinál semmit. Nem indul el, nem lép ki. Esetleg megtudnád nekem mondani, hogy melyik verziót szedted le, mert valószínűleg én vagyok az ügyetlen. :DDD Köszi előre is.

(#4812) KPistike válasza BalanceR (#4809) üzenetére

KPistike
(fanatikus tag)

Bocsánat a belekotyogásért, de az 1. hozzászólásban lévő linken több kérdésre is van válasz ... Akkuidő, feltöltés ideje és módjai, dokkoló, melyeket hirtelen kiszemezgettem ...
Tény és való, szubjektív, de gyakorlatilag több szubjektív véleményből kovácsolódott egybe - valamint az is tény, minden kérdésedre nincs ott sem válasz. De kb a felére van :)
Szubjektivitása abból is adódik még, hogy bár elvileg egyformák a 3G-s - valamint a wifi only-s - készülékek, azért nem viselkednek egyformán, még azonos firmware-rel sem :)

Bocsánat, lassan gépeltem, mkRoland megelőzött :)

[ Szerkesztve ]

K. P.

(#4813) BalanceR válasza AcélAgyar (#4811) üzenetére

BalanceR
(PH! addikt)

Ismerős...
Nálam megoldotta a dolgot, hogy PC-n format factoryval átkonvertáltam a videót kisebb felbontásúra.... 5 perc az egész, szerintem nálad is működne...

(#4814) AcélAgyar válasza BalanceR (#4806) üzenetére

AcélAgyar
(fanatikus tag)

A saját tapasztalataim alapján válaszolgatok:

-Akku 3-7 óráig bírja intenzívebb használattal.
-A kijelzője nem karcolódik, legalábbis nálam nem.
-Let's golf 3D, asphalt 5, need for speed shift, dungeon hunter, assasins creed, tank hero, a sima Gangstar és a Backbreaker simán fut, akadás nélkül. Eddig ezeket próbáltam a 3D játékok közül, hamarosan feldobok még néhányat. A 2D-s játékok pedig nem jelentenek akadályt neki :DDD

(#4815) AcélAgyar válasza BalanceR (#4813) üzenetére

AcélAgyar
(fanatikus tag)

Köszi szépen, ezt mindjárt ki is próbálom, csak nem találom a videót. A data-n belül hol van ez a videó, vagy mi a neve?

(#4816) BalanceR válasza AcélAgyar (#4814) üzenetére

BalanceR
(PH! addikt)

Köszi Neked, és mindenkinek az infókat , ezekszerint nem cseszték el a kínaiak a SOC-ot egyéb hardverelemekkel (pl lassu bugos Nand)... (jelenleg is ilyen SOC-al rendelkező telóm van, közel azonos teljesítményt nyújt)
Benchmarkok nálatok mit hoznak?
A chainfire-megy rendesen? (dell streaken PL szétcseszi az EGL driivereket)
Az ICS-t elkezdte valaki fordítani rá? (már kinnt vannak a soure-ok hozzá)
Stabil ,teljes mértékben funkcionáló Honeycomb van már rá?? :R

(#4817) BalanceR válasza AcélAgyar (#4815) üzenetére

BalanceR
(PH! addikt)

Pontosan nem tudom,de keress rá MP4re, a kiterjesztés biztos az. talán intro.mp4...

(#4818) AcélAgyar válasza BalanceR (#4817) üzenetére

AcélAgyar
(fanatikus tag)

Megtaláltam, de Format Factory nem tudta dekódolni, hibát írt ki. A PC-m sem tudta lejátszani a video fájlt. :DDD Amúgy valami .m4v file, még próbálkozok.

(#4819) BalanceR válasza AcélAgyar (#4818) üzenetére

BalanceR
(PH! addikt)

Akkor tuti, hogy az a file a hibás, ha az FF sem tud vele mit kezdeni, egyébként nyugodtan tegyél a helyére azonos névvel bármilyen .m4v kiterjesztésű videót... úgyis át lehet skippelni, a játék meg nem nézi, mit játszik le, csak a filenevet... (nekem anno a Modern combat a székely meg a fia-val indult... :DDD

(#4820) addamka válasza napocska2 (#4802) üzenetére

addamka
(őstag)

Milestone-on ES-t használtam, de semmi olyat nem tud, amit TC meg nem, így azóta nincs ES :)
Amúgy telepítésnél mit ír ki? Ha fent van az angol, arra nem fog a magyar felmenni, meg fordítva sem.
Próbaképp feltettem a magyarított ES-t (nem volt még fent slimen előtte), működik.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#4821) AcélAgyar válasza BalanceR (#4816) üzenetére

AcélAgyar
(fanatikus tag)

Benchmarkokat nem szoktam nézni, hétköznapi szinten nem akad, egyedül a belső SD kártya leválasztása és újra csatlakoztatása után szokott kicsit fura lenni. Akkor kell 1 perc, hogy magához térjen a gép. A chanfire-t nem ismerem, nem tudok róla nyilatkozni. Főzött romok-ról sem sajnos, de biztos lesz rá, elvégre nagyon sok fogyott belőle.

[ Szerkesztve ]

(#4822) AcélAgyar válasza BalanceR (#4819) üzenetére

AcélAgyar
(fanatikus tag)

Igen valószínűleg hibás. Megpróbáltam egy másik intro nevű file-t betenni, de úgymeg újra le akarta szedni a data-t. :W

"nekem anno a Modern combat a székely meg a fia-val indult..." :DD :DD :C

(#4823) BalanceR válasza AcélAgyar (#4822) üzenetére

BalanceR
(PH! addikt)

Akkor az már valszeg csekkolja a fileméretet is, nekem anno nem... :((

(#4824) AcélAgyar válasza BalanceR (#4823) üzenetére

AcélAgyar
(fanatikus tag)

Szerintem leszedek egy másik apk-t, ami talán normális data-t szed le. Mert itt eleve hibás az intro fájl, úgyhogy elcseszték.

(#4825) Tex válasza BalanceR (#4816) üzenetére

Tex
(senior tag)

Chainfire működik szépen, bár én inkább csak a pinballt használom belőle. DH2 az Earth&Legends, a Hero Of Sparta is frankón megy rajta.
Egyszer sikerült Quadrant eredményt kapnom az olyan 1000 körül volt, neocore 31.5 FPS, linpack 34.344 MFLOPS/2.44s.

ICS, HC nem várható rá (hivatalosan) szerintem talán Ginger.
Közepes vas annak megfelelő tudással.

[ Szerkesztve ]

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#4826) napocska2 válasza addamka (#4820) üzenetére

napocska2
(senior tag)

Óóó, legalább abban találtam volna vigaszt, hogy a mi táblánkra nem megy föl. :) Nagyon köszönöm, hogy kipróbáltad. :R
A hiba: már kicsomagolás után gyanús, mert az újabb verziónak más az ikonja.
Telepítés után meg ez lesz az eredmény.
Mivel neked működik, van értelme próbálkozni. :K

[ Szerkesztve ]

(#4827) Nara19 válasza BalanceR (#4806) üzenetére

Nara19
(senior tag)

Akkuidő wifivel / 3g-vel?
4 óra 10 perc folyamatos wifivel, 40% háttérvilágítással, 45%-ra ment a telep. Nekem wifi only-s van, így a 3g-ről nem tudok nyilatkozni.

Mennyi idő alatt tölt föl az akku?
0-100% legalább 3,5 óra.

Tölteni a gyári töltőn kívül mivel lehet? (microUSB, univerzális 2Aes adapter...)
USB-s anyás trafóval, szivargyújtós eszközzel stb.

Könnyen rootolható? (a bootloader menyire hozzáférhető?)
Könnyen, nekem is ment Bakter féle leírás alapján.

A display mennyire karcolódik?
Nem, senki sem panaszkodott (üveg burkolatú), nekem + fóliás.

Valamilyen dokkoló léteszik hozzá?
Igen, reklámokban és külföldön. A PdaPlus-os "testvérblogban" állítólag már rendeltek.

Lehet-e, és ha igen, meddig lehet húzni a procit?
Nem tudom, nekem elég az 1 Ghz.

Házilag lehet függetleníteni biztonságosan?
Gyárilag független.

Mi a legújabb stabil "főzött ROM" -rá? (android verzió/kernel verzió)
Gyári 2.2.2, főzött TRZ?

Az XDA-s srácok(vagy egyéb modderek) mit jósolnak? Honeycomb, vagy esetleg ICS lesz rá?
Nem tudom.

Azt látom, hogy adreno 200 van benne, de pl egy shadowgun, vagy egy komolyabb 3d-s játék elindul -e rajta?
Bocs, nem játszom.

Chainfire3D kompatibilis vele?
Bocs, nem játszom.

Leggyakoribb hibák?
"Klattyanás" : gyári fw frissítés megoldotta
Többen jelezték, hogy belülről porosodik a képernyő, nálam nem.
Bekapcsoló gomb bizonytalan működésű lehet.
Hátulja karcolódik.
A levehető hátlap esetenként kétemberes.
Sokan látják a pixeleket és a 800*480 felbontás miatt, állítólag szélesebbek a pixelek.

Volt belőle hibás széria? (pl elszineződő képernyő, touchscreen gondok...)
Nem tudok róla.

Főzött ROMmal mit hoz quadrantban/linpackban?
Nem tudom.

Használtan veszem, mire figyeljek oda, amikor kipróbálom?
A hibáknál leírtak érvényesek.

Összefoglalás
A gép stabil, filmnézésre, olvasásra, netre alkalmas. Stand by-ban a merülés nem vészes (8 óra alatt 2-5%, kikapcsolt wifi-vel és 3g-vel)
A pluszban vásárolt HDMI kábellel tv-re kivihető, a támogatott tv-k Bakter kolléga oldalán.
Root után SENKI kolléga leírása alapján OTG funkciók elérhetők.

Bakter kolléga, légyszi, ezt is tedd fel az oldaladra, ha ilyen szépen összeszedtük. :))

(#4828) Nara19 válasza napocska2 (#4800) üzenetére

Nara19
(senior tag)

Nem, nem vagy begyepesedett csoroszlya (gondolom :D ). Csak én nem éreztem, hogy az ES-t magyarul kéne használnom. A demokrácia az, amikor van választási lehetőség. :)

(#4829) Nara19 válasza mkRoland (#4803) üzenetére

Nara19
(senior tag)

...öreg, hmm.. :(((

Szerencséd, hogy öregapámnak szólítottál... :DD

(#4830) Nara19 válasza napocska2 (#4826) üzenetére

Nara19
(senior tag)

5.09 : hozzászólás időpontja

Már a 18 évesek sem tudnak sokáig aludni? :))

(#4831) napocska2 válasza Nara19 (#4830) üzenetére

napocska2
(senior tag)

Szerintem ez inkább a totális függőségemet támasztja alá. Ébredéskor nem a férjem után tapogatózom, hanem a tabi után.

(#4832) Rabidsnail

Rabidsnail
(senior tag)

Ideért 13 nap alatt a tok!
[link]
Mondjuk,akkor még csak 3.600 ft. volt.Van némi eltérés a képen lévőtől,de szerintem előnyére! Korrekt,plusz fólia és kendő. Nagyon bejön és igazán elegáns!! Szagra viszont lever két kínai boltot! Nincs szállítási és egyéb költség! Összhatás: SIRÁLY!!!

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#4833) Tex válasza napocska2 (#4831) üzenetére

Tex
(senior tag)

Na azt hiszem kapnék is a kedvesemtől ha a tabi után tapogatóznék reggel nem ő utána. ;)

[ Szerkesztve ]

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#4834) napocska2 válasza Tex (#4833) üzenetére

napocska2
(senior tag)

Fiatalság, bolondság! :))
Minek ébreszteném fel azt a szegény embert legszebb álmából. Örüljön, hogy nem a tévét kapcsolom be hajnalban, ha kipattan a szemem. :DDD

Na, terveim szerint ma rászánom az időt és megpróbálkozom ráerőszakolni a magyar ES-t a tabira. :)

Szerk:
(#4832) Rabidsnail: Örülök, hogy tetszik a tok, az enyémnek már egyáltalán nincs kínai szaga.

[ Szerkesztve ]

(#4835) gretzky77 válasza AcélAgyar (#4814) üzenetére

gretzky77
(PH! addikt)

Szia let's golf 3d-böl melyik apk van fent mert én telepitettem anno letöltöttem hozzà a datat de nem indult el!? köszi

LG V30 Blue & AKG K845Bt & B&O Beoplay H6

(#4836) bakter24 válasza Nara19 (#4827) üzenetére

bakter24
(őstag)

Parancs, értettem. Feladat kész.

(#4837) Clemi

Clemi
(PH! kedvence)

Sziasztok!

Egyetlen kérdésem lenne. A cuccban ami legjobban idegesít, az a tükröződő kijelző, és a brutális ujj, és kézlenyomat amit összeszed, annak ellenére, hogy tiszta kézzel nyúlok hozzá. Megoldást jelentene erre a kijelzővédő fólia? Ha igen melyik fajtát ajánljátok?

ASUS TUF H370, Intel I5-8500, Nvidia GTX-760 2GB, 32GB DDR4

(#4838) A.J. Crowley válasza Patriarch (#4789) üzenetére

A.J. Crowley
(senior tag)

Vagy letöltöd az Android Commander programot a PC-re és onnan telepítesz APK-t.

"Az Arató vagyok, nyomomban a halál jár." - Vörös lázadás

(#4839) Sanyaman válasza Clemi (#4837) üzenetére

Sanyaman
(fanatikus tag)

Lehet hogy furcsán hangzik, de vásárlás után (mondjuk volt idő bőven, míg ideért) megjött a tok is egy héttel, én tokba raktam, le sem vettem róla a gyári fóliát. Azóta bírja (kb. 2-3 hónapja). De nem is baj, mert a fiam kisajátította és egy 5 éves gyerektől nem várhatom el, hogy bemosakodjon, mint sebész operáció előtt. :D Így is koszolódik kicsit, viszont nyugodtan törölgethetem a fólia miatt. Emiatt én fólián még nem is gondolkoztam, ha így bírja, lehet nem is kell. A gyárival egyáltalán nem zavaró sem a tükröződés, sem az érzékenység, persze lehet másként vélekednék, ha próbáltam már volna nélküle. :)

(#4840) kraftwerkfan válasza hanati1 (#199) üzenetére

kraftwerkfan
(tag)

Amúgy melegen ajánlom a magyar fejlesztésű elixír 2 programot. Többek közt a futó alkalmazások leállítása miatt vág ide...

 Apple

(#4841) generic

generic
(senior tag)

trz romot hogyan tudom lecserélni gyárira?:)

(#4842) duncan66

duncan66
(lelkes újonc)

Betelt a pohár az Invitelnél
A sebessécsökkentést már 397 Mb-nál végrehajtják! Ezt írtam nekik.

A Net&Go kártyán a sebesség az ismert módon radikálisan csökkent.
397 Mb leforgalmazott adatmennyiségnél a sebességet ismét korlátozták.
A türelmem elfogyott. Harmadik hónapja képtelen a Telenor vagy Önök a problémát megoldani, hiábavaló telefonbejelentések után semmi nem történik, a Telenor nem átallja azt állítani, hogy a havi adatforgalmamat felhasználtam. ez nyilvánvalóan nem igaz, az Önök technikai ügyfélszolgálata mindig megerősítette, hogy nem léptem túl az 1 Gb-t, sőt a közelében sem jártam!
A technikai részletek nem érdekelnek, az sem ki hibázott.
Önök nyilvánvaló szerződésszegést követnek el azzal, hogy ezt a problémát három hónapja nem oldják meg,ezért a kártya havidíját a probléma megoldásáig nem fizetem be és amennyiben a teljes körű szolgáltatás nem áll vissza december 1. előtt, akkor a felettes szerveiket tájékoztatni fogom a történtekről, mellékelve természetesen az Önök által küldött értesítéseket is. Amennyiben bármilyen hátrány érne emiatt, akkor a problémát természetesen jogi útra terelem.

(#4843) Luissimo válasza duncan66 (#4842) üzenetére

Luissimo
(PH! kedvence)

:Y mostaztán majd úgy megijednek, hogy kapnifogsz tőlük grátis 100 gigát !! :DDD

(#4844) duncan66 válasza Luissimo (#4843) üzenetére

duncan66
(lelkes újonc)

Most nézek utána mit lehetne tenni tenni egy országos szolgáltatóval szemben. Valszeg
semmit, de meg fogok mindent próbálni.
A minimum, hogy minden általam bejárt fórumra beírom mi van, válasszon mást, aki teheti.

(#4845) Bucy

Bucy
(senior tag)

Használja valaki az UEFA.com-os Champions League alkalmazást?
Az a gondom vele, ha elmegy pihibe a tablet és hosszabb ideig nem nézem, néha nem talál hálót. Wifi ki-be megoldja, de kicsit zavaró, pedig sokkal jobb az app, mint a weblap :).

(#4846) bakter24 válasza duncan66 (#4842) üzenetére

bakter24
(őstag)

Az első gondolatom az volt, hogy nem lehet, hogy valaki másolatot csinált a sim-edről, és ő használja le? (Mármint nem gonosz unokatestvérre gondolok, hanem valaki a telenortól, vagy inviteltől) Elég kémdrámába illő lenne, de a jelenség olyasmi. A másik, hogy a fordulónapod mikor van? Ebben nem vagyok biztos, hogy szerződéskötés napja, vagy naptári fordulóval dolgozik az invitel, ill. a pannon. Azt meg lehet tudni, melyik cég forgalmi adatai alapján csökkentenek sebességet? (Én a forgalmamat a selfcare.invitel.hu-n követem, és eddig pontos volt.) Minden esetre érdekes ügy. Már cserélték a sim-edet is, ha jól emléxem, ugye?

(#4847) duncan66 válasza bakter24 (#4846) üzenetére

duncan66
(lelkes újonc)

Naptári fordulóval dolgoznak. Elseje a kezdőnap.
Én is az invitel selfcare-en követem. Meg egy app-on a Slim-en (3G watchdog).
Igen, cseréltek SIM-et is, de az is csak elsején lett gyors.

[ Szerkesztve ]

(#4848) mkRoland válasza duncan66 (#4847) üzenetére

mkRoland
(senior tag)

Nincs valami olyanod, ami a szerződés szerint lassítást indokolna? P2P, egyéb durvább adatforgalmat igénylő valami? Esetleg megosztva a mobilneted wifin, és a PC-n háttérben fut valami torrent progi? Videótelefonálás?
Ezek miatt nem tartom kizártnak a forgalomkorlát előtti lassítást, a szerződést kellene átnézni, mi van leírva!

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#4849) duncan66 válasza mkRoland (#4848) üzenetére

duncan66
(lelkes újonc)

Semmi ilyen nincs. Internetböngésző, email kliens kb. ennyi.
A szerződésben nincs napi limit v. ilyesmi.
Nem értem de dühítő probléma. Főleg az , hogy nem oldják meg.

(#4850) direwolf

direwolf
(őstag)

Tud arra valaki megoldást, hogy Nokia (Symbian S60) telefon 3g kapcsolatát hogy lehet megosztani úgy, hogy lássa a tablet wifin? Joikuspot nem kóser...

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.