Hirdetés

2018. december 19., szerda

Gyorskeresés

(#4601) KPistike válasza DM43 (#4599) üzenetére

KPistike
(fanatikus tag)

Ne legyen félreértés, én magam is azt preferálom, hogy a megérkező dokkoló mindarra alkalmas, amit a forgalmazó ír - pláne, hogy ilyen sokat kell várni rá :)

Már annak is tudnék örülni - ha már forgalmazásról gépelek -, hogy a magyar T webshopban megtalálható fóliát egy T-Pontba besétálva röpke 5-6 perces procedúra után át is lehetne venni - még akkor is, ha személy szerint már nincs rá szükségem :)

[ Szerkesztve ]

K. P.

(#4602) rakloo válasza bakter24 (#4600) üzenetére

rakloo
(fanatikus tag)

Mint a mókus fönn a fán, az úttörő oly vidám. :DD

555-SHOE

(#4603) Smiro válasza HGabor89 (#4551) üzenetére

Smiro
(fanatikus tag)

Én is fater vagyok, tökéletes:-)

(#4604) kissandras20

kissandras20
(fanatikus tag)

AKCIÓ! :) NÁLAM!

(#4605) Solaris51

Solaris51
(újonc)

Sziasztok!

Nálam is eladóvá vált a kis tábla pc az ok egyszerű nem használom ki és csak porosodik. Akit érdekel solaris51{kukac]gmail.com minden megvan hozzá tés és ebből adódóan sim es.
35K fix

(#4606) eladohardver

eladohardver
(őstag)

:WSzemét ***%!Censored T-home, Szuperszervíz,T-mobil Mostmár tényleg elegem van belőlük :W 27-én kaptam a táblát... és azóta 4x kelett menjek betegen a tré pontba. Ráadásul 27 én ugye nem kaptam jótálási jegyet... jeleztem is, és azt mondták majd jelzik a szuperszervíznek és majd ők kihozzák nekem. Azóta nem történt semmi... ma felhívtam 1412-t aszondja le van adva a szuperszarvíznek... náluk érdeklődjek.... felhívtam, nem tudnak semmit t-home nál érdeklődjek. megint felhív tré hóme... elmondtam ugyanazt mai nap 5 különböző embernek 5x ugyanazt és a végén a gádzsi is felhívta a szuperszarvízt ahol valaki telefonálgatott és arra jutottak, hogy menjek be a tré pontba és ott kitöltenek nekem egy ien retkes papírt ... ha ott is máshova küldenek kiba nagy balhét fogok csapni a tököm ki van velük. :W

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤ Használjatok DropBox-ot, mert nagyon jó (2Gb tárhely): http://db.tt/xYfvl0TD ¤

(#4607) Artika

Artika
(senior tag)

Üdv Mindenkinek.
Egy kérdésem lenne...:
Pénteken beregisztráltam a T nél a SIM et és használtam tegnapig. Ma már nem volt net pedig felcsatlakozott (3G-UTMS) a hálózatra, de nem frissíti a mailt és nem csatlakozik a böngészővel...

Mi ilyenkor a teendő?

(Nem forgalmaztam túl (mértem :C ), nem telefonáltam rajta és péntek óta van regisztrálva :W )

Az idegbaj öröklődő betegség. Én is a gyerekeimtől kaptam...

(#4608) Clemi válasza Artika (#4607) üzenetére

Clemi
(PH! kedvence)

Szerintem egyszerűen hívd fel a 1412-t, meg tudják nézni mi a probléma. Lehet, hogy a rendszer úgy értelmezi, hogy már letelt a 7 nap, és utána biza nincs net, amíg nem töltöd fel a Domino egyenleged.

ASUS TUF H370, Intel I5-8500, Nvidia GTX-760 2GB, 32GB DDR4

(#4609) napocska2 válasza Artika (#4607) üzenetére

napocska2
(senior tag)

Próbálkozz a 1412-vel dűlőre jutni, ha szerinted még tart a 7 nap.

Szerk: megint beelőztek....
Domino Web Quick-el nem tudsz telefonálni.

[ Szerkesztve ]

(#4610) csabi10 válasza Artika (#4607) üzenetére

csabi10
(senior tag)

1412 -nek semmi köze a mobilnethez 1430-at hívd, persze az is lehet, hogy elfogyott az 1gb. Mert azt nem jelzi. A 1430 -at fel tudod hívni a tábláról az ingyenes.

[ Szerkesztve ]

(#4611) napocska2 válasza csabi10 (#4610) üzenetére

napocska2
(senior tag)

Bocsi, az én agyamban a 1412 ragadt meg. És tényleg föl lehet hívni a 1430-at. Mindig tanul az ember.

(#4612) Artika válasza csabi10 (#4610) üzenetére

Artika
(senior tag)

:W
Ügyintézővel beszéltem és ez avégkifejlet:
Az első "véletlen" híváskezdeményezéssel (ami csak próba volt), 05-én aktiváltam a kártyát.
Függetlenül attól hogy a kis papírján az volt, hogy telefonos vagy személyes regisztrácó kell mindenfélae adatok és PUK kód megadásával.... :Y
11.-én egyT pontban és regisztráltam, de ott nem mondták hogy ez a helyzet.. :C

Így buktam az 1 hetet és az 1 Gigát.

(#4613) Bucy válasza batabe (#4590) üzenetére

Bucy
(senior tag)

Ez gyanús nekem is, folyamatosan túrom az ebay-t, de még nem találtam dokkolót. Lehet a saját gyártmányokat nem sokszorosítják feketén?

(#4614) napocska2 válasza Artika (#4612) üzenetére

napocska2
(senior tag)

Óóó, ez nem jó végkifejlet. És mikor érkezett az 1 GB leforgalmazhatóságáról az SMS? Mert az ügyintéző által mondottak alapján 5-én meg kellett volna kapnod ezt az értesítést.

(#4615) bakter24 válasza napocska2 (#4614) üzenetére

bakter24
(őstag)

Nem az 1G telt neki le, hanem a 7nap.

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#4616) Artika válasza napocska2 (#4614) üzenetére

Artika
(senior tag)

5. én is amikor hívást kezdeményeztem (ezáltal aktiváltam), illetve 11. én is mikor az ügyfélszolgálatnál személyesen aktiváltam. :W

[ Szerkesztve ]

(#4617) napocska2 válasza Artika (#4616) üzenetére

napocska2
(senior tag)

Aha, hát akkor annyi. Vigasztaljon, hogy csak kaptál 4 napot. Még ha sovány vigasz is...

bakter24: Elsőre is értettem, hogy a 7 nappal van a gond, csak arra voltam kíváncsi, hogy küldték-e 5-én az értesítő sms-t. Mivel igen, így nincs mibe kapaszkodni.

(#4618) bakter24 válasza napocska2 (#4617) üzenetére

bakter24
(őstag)

Ok, bocs, csak azért írtam, mert azt hittem félreértetted.

(#4619) beniasz

beniasz
(lelkes újonc)

Sziasztok!

Még egy probléma....

Játékoknál nem tapasztaltam,csak másegyéb progiknál,pl szótár
A hibaüzi a következő:

"Hiba
Nem sikerült a telepítés az USB háttértáron vagy SD-kártyán "

Erre csak egy OK-t kínál fel... Mi lehet a gond? SD kártya nincs a gépben,olyan sok progi sem h megtelt avolna a memória..

PLEASE HELP ASAP

(#4620) mkRoland válasza beniasz (#4619) üzenetére

mkRoland
(senior tag)

Leggyakrabban ez akkor fordul elő, ha már ugyanaz a progi létezik a telefonodon. Pl.: demó verziós Office-t (ráadásul rendszeralkalmazás) akarod kicserélni oflline .APK fájlból telepítve teljes verziósra, vagy egy nem a Market-ről letöltött egyéb progit (pl.: magyarrá varázsoltat) akarsz "frissíteni" egy Marketessel.

[ Szerkesztve ]

(#4621) Nara19 válasza mkRoland (#4620) üzenetére

Nara19
(senior tag)

hm.. érdekelne a teljes verziós apk :D
szerk: offtopic

[ Szerkesztve ]

(#4622) Nara19 válasza napocska2 (#4609) üzenetére

Nara19
(senior tag)

VLC OK?

(#4623) napocska2 válasza Nara19 (#4622) üzenetére

napocska2
(senior tag)

Igen, hibátlanul működik és nagyon örülök neki. :C Köszi szépen, hogy elküldted! :R

(#4624) Nara19 válasza Nara19 (#4622) üzenetére

Nara19
(senior tag)

:)

(#4625) napocska2 válasza Nara19 (#4624) üzenetére

napocska2
(senior tag)

A szenilitás első jele, ha magaddal beszélgetsz... ;]

Én már csak tudom.... :DDD

(#4626) mkRoland válasza Nara19 (#4621) üzenetére

mkRoland
(senior tag)

Tegnap az Amazon AppStore-ban ingyenes volt a QuickOffice PRO legfrissebb verziója (ráadásul a HoneyComb tabletekre a HD verzió is ingyenes volt). Filóztam is rajta, hogy belinkelem ide, de nagyon OFF topic lett volna. Ha van rá igény, akkor ha értelmes progi lesz megint elérhető, írok ide! Most ezt használom, így legalább legális.
Micsoda osztást kaptál!

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#4627) Nara19 válasza napocska2 (#4625) üzenetére

Nara19
(senior tag)

Valóban, de olyan szórakoztató. Semmilyen meglepetés sem érhet... :))
szerk: off topic :D

[ Szerkesztve ]

(#4628) Nara19 válasza mkRoland (#4626) üzenetére

Nara19
(senior tag)

Kösz a linket.
Ja, ilyenek a 18 éves lányok. :DD

(#4629) Sanyaman válasza mkRoland (#4626) üzenetére

Sanyaman
(fanatikus tag)

És az Amazon Appstore működik itthonról is? Mert azt írja, hogy csak US location only. Ha nagyon off, jöhet privátba is.

Köszi!

(#4630) mkRoland válasza Sanyaman (#4629) üzenetére

mkRoland
(senior tag)

Igen, OFF, de hasznos, úgyhogy leírom ide:
1, regisztrálsz az amazon.com-on egy kamu személyként (de saját e-mail címre), megadsz mindent, a kamu elérhetőség bankkártyáját is, aktiválod a 1-Click akármit
2, letöltöd az Amazon AppStore for Androidot innét
3, bejelentkezel az androidos Amazon AppStore-ba az email címmel és jelszóval
4, tableten letiltod a Beállítások / Hely és Biztonságon belül a Wifi és GPS helyinformációk közlését
5, letöltöd és telepíted, amit akarsz

Nekem megy, egyik ismerősömnek (nem igazán ért hozzá) szintén regisztráltam egy nevet és 150 kilométerről tudta használni, úgy hogy ő telepítette az AppStore-t és írta be a nevét, miközben chaten adtam az instrukciókat.

Szerkesztés@19:37:
Skynet258@4632: engem sokszor visszadobott földrajzi egyezőtlenség miatt, viszont ennek a letiltása után egyből ment.

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#4631) Breki

Breki
(PH! kedvence)

Magyarországon is le lehet tölteni a Nuance Dragon Dictation és a Dragon Search, magánembereknek ingyenes hangfelismerő szolgáltatásokat csütörtöktől. Így a magyar nyelvű felhasználók is diktálhatnak mostantól emaileket, szöveges üzeneteket, akár ötször gyorsabban, mintha gépelve vinnék azt be telefonjukba vagy táblagépükbe.

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#4632) Skynet258 válasza mkRoland (#4630) üzenetére

Skynet258
(PH! kedvence)

A negyedik lépés felesleges, nálam nincs letiltva semmi.

Breki: sokat érünk vele, ez a tablet nem iOS-t futtat... :D

[ Szerkesztve ]

Android telefon/tablet/okosóra tesztek, játékok, programok, hírek: http://androtech.hu

(#4633) molnartom válasza Breki (#4631) üzenetére

molnartom
(fanatikus tag)

És ez most ide tartozik?

[ Szerkesztve ]

(#4634) Breki válasza molnartom (#4633) üzenetére

Breki
(PH! kedvence)

igen ide is

(#4635) Skynet258 válasza Breki (#4634) üzenetére

Skynet258
(PH! kedvence)

De itt miért érdekelne bárkit is, hogy iOS-re milyen app jön? :F

Android telefon/tablet/okosóra tesztek, játékok, programok, hírek: http://androtech.hu

(#4636) Nara19 válasza Breki (#4634) üzenetére

Nara19
(senior tag)

Bocsi, eltévedtem, eddig azt hittem ez a huwi androidos topic.. :)

(#4637) Breki válasza Skynet258 (#4635) üzenetére

Breki
(PH! kedvence)

ezért például

"Nuance Dragon SDK

Az okostelefonok egyik eddig kevésbé kiaknázott felhasználási területe a szövegfelismerés. Ugyan létezik ilyen funkció az összes Androidos készülékben is, mégsem igazán használjuk ki. Magyar nyelven pedig még kevesebb esélyünk van egy jól működő szövegfelismerő alkalmazás használatára. Angol, német spanyol vagy francia nyelven már diktálhatunk szöveget a telefonnak, vagy kereshetünk hangbemondás alapján. Most a Nuance, amely többek között a Dragon Dictation nevű alkalmazáscsalád fejlesztője, megnyitotta a Dragon fejlesztői környezetét (SDK) a fejlesztők előtt.

A Dragon SDK segítségével az Android és iOS fejlesztők olyan forrásokhoz férnek hozzá, amivel fejlett szövegfelismerési funkciókat építhetnek be alkalmazásaikba. Ezekkel nem csak a beszélt szöveget lehetséges írássá alakítani, de a fordított irányt, tehát az írott szöveg felolvasását is lehetővé teszik. A Dragon Mobile SDK-ról további infomációk ezen az oldalon olvashatók." .................

(#4638) shift+ő

shift+ő
(senior tag)

Eladó lett az enyém is: S7 # autós tartó # optikai tuning

(#4639) bakter24 válasza shift+ő (#4638) üzenetére

bakter24
(őstag)

:( Mindenki kapja a Galaxi Tabokat? Csak én nem? Nincs ez így rendjén.

Vagy Te másért adod el :D

[ Szerkesztve ]

(#4640) shift+ő válasza bakter24 (#4639) üzenetére

shift+ő
(senior tag)

Még nem tudom, lehet iPad lesz a vége. Keresem a megfelelőt, oprendszerben és vasban.

(#4641) AcélAgyar

AcélAgyar
(fanatikus tag)

Valaki tudna segíteni nekem? A gameloft játékok egy része csak wifin akarja leszedni a data -t, csakhogy nincs wifim, de van gyors mobilnetem. Mégis hogyan tudnám ezt orvosolni? :(

(#4642) Goatman

Goatman
(senior tag)

Hello!

Használ valaki "egyfüles" BT headsetet a tablethez, van bevált preferencia?

Kellene egy jóféle ízléses darab állandó használatra, ami stabil kapcsolatot tart fenn a készülékkel, korrekt a hangminősége és az üzemideje, illetve képes minden értesítést fülreadni. Kb. 10k-ig repeszthet felfelé az ár.

:R

[ Szerkesztve ]

92 pirospont a régi Hardveraprón: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Goatman

(#4643) addamka válasza bakter24 (#4639) üzenetére

addamka
(őstag)

Sima Galaxy Tab-ra cserén gondolkodtam én is egy ideig, de mióta próbáltam egyet, annyira nem estem tőle hanyatt. Anyagminősége khm, olyan Samsungos..., kijelzője jobb 1 fokkal, sebességbe nem tűnt jobbnak. A felárat bőven nem érné meg.

Persze egy 2 magos 10.1-es galaxy lehet jobban feküdne, de az meg túl drága (és nagy) játékszernek, plusz amíg a Cut the rope és társai lekötnek, kétlem, hogy tegrás játékokra lenne szükségem :)

Ha meg esetleg a Huawei frissítené a slimet, tuti sokáig velünk marad.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#4644) eladohardver válasza AcélAgyar (#4641) üzenetére

eladohardver
(őstag)

ülj be egy mekibe. xd

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤ Használjatok DropBox-ot, mert nagyon jó (2Gb tárhely): http://db.tt/xYfvl0TD ¤

(#4645) KPistike válasza Goatman (#4642) üzenetére

KPistike
(fanatikus tag)

Hello!

Igen, én egy Nokia BH-904-et használok, de sajnos, az utolsó ponton elvérzik Nálad - nekem azért lett ez a modell, mert 2 telefonnal lehet egyszerre használni.
Ma újraélesztettem egy BH-504-et (bár ez stereo, ez ezért is kiesik), de a tapasztalat azt mutatja, hogy Nokia termékei jól használhatóak a Slim-mel. Amit így tudok javasolni, az a BH-105, BH-108, vagy a BH-109. A következő oldalon találsz még, ami Neked minden szempont szerint megfelel, ízlés szerint tudsz választani.

Nem azt akarom mondani ezzel, hogy csak a Nokia jó, csak azt, hogy nekem ezekkel van pozitív tapasztalatom :)

K. P.

(#4646) Tex válasza addamka (#4643) üzenetére

Tex
(senior tag)

Arról nem is beszélve hogy a chainfire-el a tegrás játékok egy része is megy a slimin! :K

[ Szerkesztve ]

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#4647) KPistike válasza KPistike (#4645) üzenetére

KPistike
(fanatikus tag)

Bár kénytelen vagyok kiegészíteni a tapasztalataimat a legfrissebb élménnyel:
DeadBeef sajna nem akar a BH-504 használatakor rendesen működni, szemben a gyári Zenelejátszóval - elnézést kér, és Kényszerített bezárás vagy Jelentés küldés közül választhatok. TuneIn Radio működik.
DeadBeef nekem azért sajnálatos, mert a javasolt zenei programok közül ezt találtam egyedül, amelyik az ID3-ból kiolvassa a track sorszámát, és alapból aszerint rendezi be - bár ebben a file-ok neve is segítségére van.

K. P.

(#4648) ka64 válasza Goatman (#4642) üzenetére

ka64
(kvázi-tag)

Nekem Samsung HM3600-al nem működik. A jelenség az, hogy elkezdek rajta beszélni, akkor néhány másodpercig jó, utána elkezd recsegni, majd úgy lefagy a tab, hogy csak az akksi kivétel segít. Egyébként a headset más kütyükkel hibátlanul működik.

(#4649) dionaea

dionaea
(senior tag)

az miért van hogy a youtube video fekete-fehéren jelenik meg. amig nem játszom le szines de lejátszásnál két szinu csak.

"Bismarck was the real Death Star in her time"

(#4650) z00mhead válasza dionaea (#4649) üzenetére

z00mhead
(tag)

Ilyen nekem is volt, és sehogy nem tudtam megoldani.
De mivel régóta használok Windows-t kipróbáltam az újraindítást, és segített...
Hiába no, tele van MS szabadalmakkal az Android is... :)

[ Szerkesztve ]

Vicces idézet - birtkokolt kütyük (kívánságlista) - életigazságok (lehetőleg Coelho) - random link

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.