Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave1984

    őstag

    Ezekkel a gyengus telefonokkal egy baj van."egyszerű ember" megveszi.Örül,aztán elkezd ész nélkül telepíteni rá mindent,és csodálkozik,hogy a rendszer naponta összefossa magát.Legtöbb ismerősöm is sorra veszi az olcsó droidokat.Samsung Galaxy Mini stb és nem érti mi baja,a telefonra mondja,h. szar,pedig nem,csak nincs tisztában a korlátaival!A legtöbb vásárló ilyen.azt hiszik ugyanúgy működik egy Samsung Galaxy S4 mint egy Mini,aztán jön a siránkozás,meg sorba hívnak fel,hogy most mit csináljak,mindig kikapcsol,lefagy a telefonom.Arról már nem is beszélek hogy 80%a azt se tudja mi az az Android.Ez az átlagfelhasználó.Szerintem vásárláskor el kéne magyarázni az embereknek a különböző telefonok korlátait,illetve vásárlás előtt megkérdezni mire is használná
    A telefon maga nem rossz,de szerintem jobb ajánlat volt 2éve az SE Xperia Mini 35ezerért a T-Mobilenál.
    Tehát nincs igazán fejlődés az alsókategóriában :(

    Nekem a tudat nem ad szabad utat

  • Dave1984

    őstag

    válasz DS39 #170 üzenetére

    szerintem az bassza itt sok ember szemét ezekben a kínai csodákban hogy ők anno kemény pénzt (60-80-100k) fizettek ki egy Xperia P-re
    Egyáltalán nem b*ssza a csőröm,ZTE Blade óta tudom,olcsó húsnak híg a leve,ezért kínai márkájú telefont soha többé,lehet az bármilyen olcsó,nem üti meg a Sony,Samsung,LG szintet(minőségben),Egyébként ha te sokallod Xperia P-ért 75ezret függetlenül,2 év gyártói garanciával,hát lelked rajta.
    ez egy két magos gép, miért fosná össze magát? nyilván a GPU+RAM miatt nem lehet vele minden játékot futtatni, de akinek arra kell egy okostelefon, az vegyen is S4-et vagy játékkonzolt.
    Látom nem jött le a lényege írásomnak.ÁTLAGEMBER (mivel reklámba elhitetik vele) mennyi mindent tud,szuper gyors stb.ilyen élmény,olyan élmény.Megveszi,és csalódni fog,mert igenis telepakolja minden szír-szarral,mert azt se tudja mi az az Android,mik a telefon korlátai!
    Pont,hogy nem fikáztam a telefont!!
    Azt írtam,nem rossz teló,de azt fenntartom,hogy 2 éve az SE Mini(ami valljuk be kicsit nagyobb márka,mint a Hüvej) volt kártyásan 35ezerért.És csak annyi az előrelépés 2 év alatt h. +1 magot beletettek.Kevés...szerintem.
    Szerk: Főleg Jb miatt is kevés az 512MB ram.Xperia P-re is visszaraktam az ICS-t,mert egyszerűen kevésnek bizonyul( gyári állapotban) a JB még 1 giga memóriával is!

    [ Szerkesztve ]

    Nekem a tudat nem ad szabad utat

  • Dave1984

    őstag

    válasz DS39 #175 üzenetére

    reklám
    "Now you got it all"
    Azaz így reklámozzák,hogy minden amire szükséged van.
    Na ne mond,h. ez nem megtévesztő egy hozzá nem értő laikusnak :U
    Én témát lezártam,látom nem jött át,amit mondani akartam neked,hogy Átlagemberekről beszéltem,nem hozzáértőkről!Ezért írtam erre a telóra,h. ennyi pénzért korekt,de volt már ennél jobb ajánlat is,és 2 év alatt nem kicsit fejlődött a mobiltechnológia.
    szép napot :)
    az meg hogy az Xperia P-n a JB-nek nem elég 1 GB RAM, az a Sony-t vagy a custom rom készítőt minősíti
    Nem csak Sony-ra értendő.A google a JB-nel több alkalmazást pakolt a rendszerbe,így több a memóriaigénye is. Szintetikus tesztekben tényleg jobban szerepel JB-nel az Xperia P,de mindennapi használatnál bizony az ICS stabilabb,gyorsabb..

    [ Szerkesztve ]

    Nekem a tudat nem ad szabad utat

  • Dave1984

    őstag

    válasz DS39 #178 üzenetére

    Nem hülyére,csak hozzánemértőkre gondoltam(akikből több van,mint gondolnád),hisznek a marketingnek,és az eladóknak...Erre legjobb példa az Apple,nem kimagasló terméket képes sokkal magasabb áron eladni a fél világnak Marketingel.
    Téma tényleg lezárva részemről...
    viszont azt a sok gyári cuccot lehet tiltani ICS óta (gyárilag, root nélkül), szóval aki nem akarja hogy fusson mondjuk a G+ vagy vagy Térkép a háttérben, letilthatja, utána, képtelenség hogy ne legyen elég.
    te tényleg nem érted azt amit írok.
    azt se tudja a legtöbb ember,hol lehet az alkalmazásokat eltávolítani :U
    Írtam,és utoljára írom!NEM hozzáértőkről beszélek,hanem aki Feature phoneról vált okostelefonra,az meg van lőve.
    @kcsa
    Örülök,hogy neked lejött :)

    [ Szerkesztve ]

    Nekem a tudat nem ad szabad utat

Új hozzászólás Aktív témák