Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joeshow

    csendes tag

    válasz dkt #13 üzenetére

    Teljesen direkt összehasonlítást nem tudok adni mivel ezt a szépséget még nem volt alkalmam megnyomkodni de egy boldog Legend tulaj vagyok így próbálok választ adni. Nekem a tesztből(és a tesztekből) nagyon úgy tűnik hogy a nagytestvére lett a Legendnek és nem "leváltása"(persze nem is erre szánták). Legendel telefonálással még semmi gondom nem akadt mindig tiszta volt és semmi vételi probléma. A WiFi érzékenység egy furcsa téma, tényleg gyengébbnek tűnik mint sok más mobilban(ahol az X1 szerint tökéletes a vétel ott a Legend 50% ot mond) de szakadással semmi gondom nem volt a lakás minden pontján ugyanúgy van vétel, kávézóban teraszon sem szakadt egyszer sem bár csak 1 "csíkot" mond. Tehát elvileg tényleg gyengébb de sebességbeli vagy egyéb problémám még nem volt vele. Az akkumulátor időm pedig 2-3 nap(amikor mejött mindig 3G/WiFi on-nal sok nyomkodással 1-nap)most net csak akkor megy ha kell kb napi egyszer 20 percet zenehallgatás kb 30-40 perc. Összehasonlítani sajnos nem tudom a Desire-el lehet ebben mindben jobb de én nagyon úgy látom hogy csak a processzorban különböznek ők ketten lehet hogy ez a sebességfröccs a Desire mellé dönti a mérleg nyelvét de amit én eddig láttam nem feltétlenül veri tönkre a Legendet(funkcióban OS-ben megegyeznek, sebességgel semmi gond a Legend CPU-val).
    A Desire a nagy testvér ami tény hogy jobb mint a Legend, viszont én több újítást vártam tőle én a külső miatt most is a Legend melett teszem le a voksom.

    PhoneBio: Alcatel 303 - Nokia 3310 - Sony Ericsson Z600 - Sagem my700x - Sony Ericsson p910i - Sony Ericsson P1i - Sony Ericsson X1 - HTC Legend - HTC Desire - Samsung Galaxy SIII

  • joeshow

    csendes tag

    válasz ThorsHUN #103 üzenetére

    És arról lehet valamit tudni hogy mikor jön az Android 2.1-hez Divx frissítés? Érdekelne azért a Legendre engem is.

    PhoneBio: Alcatel 303 - Nokia 3310 - Sony Ericsson Z600 - Sagem my700x - Sony Ericsson p910i - Sony Ericsson P1i - Sony Ericsson X1 - HTC Legend - HTC Desire - Samsung Galaxy SIII

  • joeshow

    csendes tag

    Azért az én nem nagyon gondoltam hogy a kijelző milyensége ilyen vitát vált ki(nekem AMOLED van tűző napon rohadjon vele akinek hat anya van de a TFT-met sem láttam jobban ez az én szubjektív véleményem). A másik érdekes hogy eddig sok olyan vitát olvastam hogy iPhone vs Minden más de számomra érdekes az iPhone vs Android vs WinMo vita nem sok értelmét látom de ez is az én szubjektív véleményem.
    A Legend előtt énis WinMo 6.5-öt használtam. Testreszabható használható volt és igazán komoly gondom a főzött romok fagyásán kívül nev volt vele. Viszont a felhasználói élmény egy fontos dolog és itt a WinMo nagyon le van maradva, itt most nem a HTC féle WinMo-t kell összehasonlítani a HTC féle androiddal mert mindkettő kezelhetőségén emelt a Sense szerintem. De a két gyári OS-t még egy lapon sem lehet említeni az egyik kifejezetten telefonra készült ez volt a cél szerintem kezdetlegessége ellenére eddig teljesítettek viszont a WinMo-t szívesen látom egy PDA-n amit egyfolytában ceruzával böködök és nem telefonálok de telefonon nem akarom látni. Nem hiába változik majd ekkorát a WP7 eljövetelére a rendszer. Egyenlőre énis úgy vagyok vele hogy áldom a WinMo lecserélését pedig belaktam őt és megszoktam de jelenleg nemhogy hiányt szenvedek az Android mellett hanem számomra egy álom hozzá képest(Persze tudom csak azért mert Noob vagyok és nem ismertem meg az igazi szépségét a WinMo-nak:D)

    [ Szerkesztve ]

    PhoneBio: Alcatel 303 - Nokia 3310 - Sony Ericsson Z600 - Sagem my700x - Sony Ericsson p910i - Sony Ericsson P1i - Sony Ericsson X1 - HTC Legend - HTC Desire - Samsung Galaxy SIII

  • joeshow

    csendes tag

    válasz Champipi #342 üzenetére

    Nem akarom én annyira védeni az AMOLED-et mert valamivel tényleg rosszabbul látható napsütésben viszont valamiben előnye valamiben hátránya van. De:

    ha az AMOLED egyértelműen jobb lenne, akkor gondolod, hogy az Apple nem azt rakná a szifonba, iPad-be?

    az tök egyértelmű, hogy az Apple mindenből csak a legjobbat teszi a szifonba? Mert én azért ezt nem így láttam. Persze nem azt mondom, hogy egy gagyi eldobható telefon de számomra nem egyértelmű azért, hogy azok a legjobb hardverek amik a szifonban vannak.

    PhoneBio: Alcatel 303 - Nokia 3310 - Sony Ericsson Z600 - Sagem my700x - Sony Ericsson p910i - Sony Ericsson P1i - Sony Ericsson X1 - HTC Legend - HTC Desire - Samsung Galaxy SIII

Új hozzászólás Aktív témák