Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • esteban

    senior tag

    válasz rudi #5 üzenetére

    Szerintem meg pont elenkezoleg:

    A PDA szignifikansan el fog tavolodni az okosTelefonoktol. Igy termeszetesn piacot veszitve, de
    celeszkoz gyanant jobban hasznalhato.

    A telefonok kijelzoje tul kicsi (ha nagy akkor meg tul nagy a telefon) .. nekem a Toshiba 740-es 3.5''
    os kijelzoje teljesen megfelelt: jegyzeteles, dokumentumok kikeresese gyorsan es egyszeruen.
    Ezeket egy targyalason meg tudtam tenni PDA-val, de egy okostelefonon nem tudnam. Ugyanakkor
    a noteszgep tul nagy, hogy csak ugy magammal cipeljem.

    (A sajat peldambol kiindulva tudom, hogy nekem (pl.) nem jo a smart-phone. Ket hete vettem egy
    P900-as ericssont, de mar probalom eladni, mert nem felel meg az elvarasaimnak.)

    iBook + RedBull :)

  • esteban

    senior tag

    válasz Lars #7 üzenetére

    Igen, van egy par, de igazabol tul nagyok a kenyelmes telefonalashoz ... illetve nem lehet olyan
    konnyen megaddal cipelni mint egy kis telefont.



    Szamomra a SE T68i egy idealis keszulek (leszamitva a lassu menut)
    A kijelzoje eleg nagy a konnyu navigalashoz, szamok kikeresesehez a menubol. BT keeresztul
    konnyen szinkronizalom a telefonszamokat az iBookkal (ha kell a naptarat is, bar ezt
    kikapcsoltam). Tudja a GPRS-t. Eleg kicsi es strapabiro a nonstop cipeleshez. Napokig elmegy
    ujratoltes nelkul.



    Szerintem ezek a PDA telefon kombok fognak lassan atalakulni - kisebb meretu - okostelefonokka.

    iBook + RedBull :)

Aktív témák