- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Mobil flották
- Vékonyabb lett, jobb kamerát kapott, de az akku maradt a régi: itt a Fold7
- Írországban lezárult, az USA-ban csak most indul az Apple dráma
- Motorola G86 - majdnem Edge
- Xiaomi Smart Band 10 - a hetedik napon megpihen
- Légies iPhone halvány színei
- iPhone topik
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Okosóra és okoskiegészítő topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
laci666
senior tag
válasz
MegalodonS #67 üzenetére
Akkor értem,de azért nem kellene olyat irni hogy X2-nem megy a gama legfeljebb annyi a különbség hogy1920*1200 és full beállításon nem 120fps hanem csak 100fps.
Meg szerintem egy 8800gtx-et 3200-3400Mhz-en egy X2 is majd csak nem kihajt.
[Szerkesztve] -
Andre1234
aktív tag
válasz
MegalodonS #58 üzenetére
Egy kis olvasnivaló szintén.
[link]
[link]
[link]
Természetesen ez kiragadott válaszok, beszélgetések a k10 topicból, de ezen kollegák beszélgetései körvonalazzák számomra a k10 jövőbeli hőn áhított teljesítményét, amelyet a marketing oldalon, a gyártók leredukálnak, lefestik, és már csak szubjektív formában láthatjuk a jövőt amir szép hangzatos szövegekkel látnak el.
Az utolsó link példa arra hogy az gyártók által kiadott dokumentációból a szakemberek milyen jövőt tudnak jósolni.
Tehát nem csak a szakmai fórumokon az amd fanok látják bele a barcelonába a teljesítményt hanem már kész tény.Csak a konkrét % értéket nem tudjuk.
Mint írtam már miért akarja az intel eladni ''tömegcikként'' a 4magosait???
Mert ha most veszenek az emberek 4 magos intelt akkor nem bisztos hogy 2-3 hónapon belül a jobb k10-re cserélik gépüket.Viszont időt nyernek a penicilin megjelenéséig.
Azt viszont én nem tudom hogy az penryn és a conroe-s plattformok mennyire lesznek kompatibilisek.. Anyagilag, ha vki intel vonalon akar maradni, akkor mennyibe lesz olcsó az új cpu+alapjap?. Mert ha már új cpu és alaplap akkor már nem biztos hogy intel!!!! -
laci666
senior tag
válasz
MegalodonS #59 üzenetére
''Ha ma is arra varnek hogy mikor meltoztatja kiadni az AMD a K10 akkor meg mindig nem jatszhatnek sok jatekkal''
Hát ez nagy hozzá szolás volt,(már nem akartam irni hogy nagy baromság volt)szerinted az X2-kel nem mennek a játékok vagy az csak tetrisre valok vagy mire.
[Szerkesztve] -
lee56
őstag
válasz
MegalodonS #43 üzenetére
Arra gondolok, hogy te már eldöntötted melyik lesz gyorsabb, és mennyivel
-
Andre1234
aktív tag
válasz
MegalodonS #44 üzenetére
Figy...
Aki okos az mindenképpen megvárja a k10-et megjelenni.
Akarjon intelt vagy amd-t. Ha megvárja barcát akkor 15-20% (egyes vélemények szerint 30%) nagyobb teljesítményű cput tud venni mint a jelenelegi inteles procik, kitudja milyen áron (de sztem a pennyrin és a yorkfield miatt nem lesz túl drága).
Ezért is kerül ennyire ''olcsóba'' a 4magos kóró mert tudják ha most a teljesítményhajhász fanok bevásárolnak a ebből akkor se fognak venni amd-t hiába lesz az a jobb mert nem mindenki pénzes annyira hogy 2-3 hónapon belül cseréljen ismét. Főleg hogy jön elvileg a penicilin és a 4magos társa.
konklúzió:
Ha megvárod a k10-et mégolcsóbb lesz az intel.
Ha megvárod a k10-et lehet hogy nem akarsz már intelt.
Mire alapozom a teljesítményét a k10nek???
Jó olvasgatást
[link]
[Szerkesztve] -
laci666
senior tag
válasz
MegalodonS #43 üzenetére
''Miert mire gondolsz hogy 200% gyorsabb lesssz az AMD mint az Intel''
Hát az gáz lenne az Intelre nézvehogy ő a világ legnagyobb proci gyártoja és negyed annyi pénzböl az AMD lenyomja.
De mintha történt volna ilyen már
[Szerkesztve] -
lee56
őstag
válasz
MegalodonS #27 üzenetére
...rajtad kívül ugyebár...
-
laci666
senior tag
válasz
MegalodonS #26 üzenetére
Szerinted akkor miért nem adták olcsobban? mert horror áron is vették mint a cukrot.Bár ez a horror ár csak magyarországra vonatkozik nyugaton nem volt vészesen drága az ottani fizuhoz képest.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Lancia topik
- Nagyrobogósok baráti topikja
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- iPad topik
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Xbox tulajok OFF topicja
- Mobil flották
- Vékonyabb lett, jobb kamerát kapott, de az akku maradt a régi: itt a Fold7
- További aktív témák...
- Konzol felvásárlás!! Playstation 5, Playstation 5 Pro
- Dell USB-C dokkolók: (K20A) WD19/ WD19S/ WD19DC + 130W, 180W, 240W töltők
- Bomba ár! Dell Latitude 5310 - i5-10GEN I 16GB I 256SSD I HDMI I 13,3" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- BESZÁMÍTÁS! Lenovo ThinkPad X13 Gen 5 notebook - Ultra 5 135U 16GB DDR5 512GB SSD Intel Graphics W11
- LG 27GR95UM - 27" MiniLED - UHD 4K - 160Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium PRO - HDR 1000
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest