Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ferkoboy

    aktív tag

    válasz Baboon #15 üzenetére

    ''Ha neked van rá erőd hogy cipelj magaddal a bkv-n 1 telót 1 kamerát 1 fényképezőt meg 1 mp3 lejátszót és 8 füzetet hogy beleírd amit akarsz akkor cipelj.Hátha jön 1-2 cigány akinek megtetszik vmelyik a sok közül és félholtra vernek a félmillás fényképeződ miatt. Van akinek kellenek ezek nem kell lenézni miatta.''

    Lehet részben igazad van, de nemhinném h minden esetbe szükség van arra,h legyen nálad fényképezőgép, meg mp3 lejátszó. Lehet néha jó h pont van nálam gép s meg tudom örökiteni, ami talán nem ismétlödik meg mégegyszer, s ilyenkor jól jön egy kamerás teló, de azért ennek a minösége töredéke annak, amit egy átlag fényképező is már tud.
    A 8 füzet is ''kissé túlzás''. Azért az ok, h van (s legyen!) a telóban óra, ébresztő, naptár, és pár szavas jegyzetek tárolására is alkalmas, de ez nem egészen az,h. tuti akkor lesz valami jó,ha minden egyben van.
    Kicsit olyan ez mint a Svájci bicska. Minden van rajta, egyben van, de nem helyettesiti mindazt,amit szeretne.

    Az pedig, h '' 1 telót 1 kamerát 1 fényképezőt meg 1 mp3 lejátszót és 8 füzetet...'' nem hiszem h akkor leszel feltünőbb ha ezeket tegyük fel mind magaddalviszed, vagy elökapsz egy 80-120k-s telefont.... Azt talán kisebb feltünéssel el tudják tulajdonitani.

    Nem ezen múlik. Van akinek a telefon arra kell, amire való, van akinek statusz-szimbólum, másnak divatcikk, midenki maga dönti el h mit preferál jobban. Ezen kár vitatkozni.

    Ha átgondolom h mennyi minden van a telefonomban, amit nem használok ki, de benne van, s képes vagyok ezért 130g-ot cipelni mondjuk 70g helyett... (na meg nagyságrendekkel többet áldozni ezért érte) Nem biztos h megéri nekem, söt...

    Bocs a hosszú kommentért.

    Üdv: Ferkó

    Tudd ki vagy, hová tartasz, s ne feledd honnan jöttél!

Új hozzászólás Aktív témák