Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ByB

    addikt

    válasz atuci #12 üzenetére

    Ez pusztán egy jövőkoncepció (játék a formákkal és eddig nem használt megoldásokkal), nem volt cél a jelenesetben való kivitelezhetőség! Amúgy tény, hogy a közeljövő technológiájával is ''rohadt drága'' lenne előállítani...

    Ami meg ''célközönséget'' illeti: ez nem az autó mellé adunk egy telefont kategória, eszem ágában sincs 25-ös suhancokat megcélozni a telefonnal! A Lexusokra inkább jellemző kifinomult réteget céloznám meg a Credo-val, mint második telefonnal! De ebbe felesleges is belemenni, ez egy fikció, ami egy Lexus szimbólumnak készült és nem a nadrágzsebnek! :R

    róland - A tok már tervezés alatt van, de a méretek maradnak... ;)

    [Szerkesztve]

  • ByB

    addikt

    válasz atuci #15 üzenetére

    Átkozott mérnöki munka: jönnek a magukat formatervezőnek nevező egyedek, dobálóznak formákkal és szavakkal, majd leadják a rajzokat, hogy tessék belőle terméket varázsolni! Aztán persze megy a huzavona, hogy mit lehet, mit nem és mindezt mennyiért... ;]

    Nah ''szerencsére'' ettől én még messze vagyok, szárnyalhatok ha tudok! Kimondottan praktikusnak én sem nevezném ezt a készüléket, de mivel elsődlegesen ''színház-telefon''-nak készült, ez nem is baj! Az ergonómia felől pedig nincsenek kétségeim, 1:1-es papírmodelleket adtam, elég sok ember kezébe és mindenkinek tetszet, arról nem is beszélve, hogy asztalra helyezve, sokkal jobban rálátni a kijelzőre, mint egy átlagos telefonnál! :R

    üdv
    Bence

    ui.: Engem is próbáltak felruházni némi mérnöki szemlélettel, de sajnos mivel ez együtt járt volna a sablonosítással, ezért nem hagytam magam! :(

Új hozzászólás Aktív témák