Hirdetés

2017. szeptember 23., szombat

Gyorskeresés

(#1) 7Heads Drago

7Heads Drago
(PH! addikt)

A szisztéma ugyanaz mint az Applenál.
Egy vastag kávás öcsike mellé, jön a faltól falig érő tesó.

[ Szerkesztve ]

Kevés vagy, mint Mackó sajtban a brummogás.

(#2) joelke HU válasza 7Heads Drago (#1) üzenetére

joelke HU
(senior tag)

Nem is baj, így azok is tudnak csúcs huaweit venni, akiknek nem jön be a kávamentesség. Mondjuk én jobban várom a lite verziót. Talán nem lesz nagyon lite és ha az ára mondjuk a mate 9 alatt lesz, akkor nekem az kell.

Meizu m2 note - blue

(#3) Roxbury válasza joelke HU (#2) üzenetére

Roxbury
(őstag)

Lite engem is erdekel😊

(#4) joelke HU válasza Roxbury (#3) üzenetére

joelke HU
(senior tag)

Egyébként nem is értem a HUAWEI eddig ezt miért nem lépte meg. 5.2-es mobilokat havonta dobott ki, de egy igazán nagy képernyős phabletből szinte csak egy kettőt azt is horror áron. Honor note 8-at is elfelejtette elhozni erre, jajj pedig az is de jó lett volna.

Meizu m2 note - blue

(#5) H.Istvan25

H.Istvan25
(őstag)
LOGOUT blog

Na ez remek ötlet, elég kevés az elérhető árú nagy mobil.

Huawei Mate 9

(#6) batai15 válasza 7Heads Drago (#1) üzenetére

batai15
(PH! félisten)

Mert hiába kevesebb innováció mint a többieknél mégis mindenki az applet majmolja elég sokszor .. Eu gáz

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Redmi note 3 pro eladó!

(#7) janeszgol

janeszgol
(PH! kedvence)

Jó lett volna a Mate-et meghagyni csak a csúcskategóriában. A P mehet középre és az alsóba (Lite). De persze ez így kiszámítható ás átlátható lenne.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#8) 7Heads Drago válasza joelke HU (#2) üzenetére

7Heads Drago
(PH! addikt)

Akkor mitől lesz lite? Mert a kijelző nem lesz kisebb.
Marad a RAM, ROM, CPU

Ti mit vártok az új sorozattól? Én elsősorban az üzemidő javuláson túl némi kamerás felzárkózást várnék.

[ Szerkesztve ]

Kevés vagy, mint Mackó sajtban a brummogás.

(#9) joelke HU válasza 7Heads Drago (#8) üzenetére

joelke HU
(senior tag)

Pont az a lényeg nekem és sokaknak is szerintem, hogy végre legyen egy olcsóbb, de nagykijelzős HUAWEI. Biztos egyéb összetevőkön spórolnak majd. Nekem speciel elég lenne, ha csak annyit tudna, mint egy P9 vagy honor 8. Sőt én a kedvező árért cserébe még a dupla kameráról is lemondanék.

Meizu m2 note - blue

(#10) AxBattler

AxBattler
(PH! nagyúr)

Lite verzió felkeltette az érdeklődésemet, ha 100k HUF alatt lesz, akkor lehet hogy elgondolkodom rajta... bár november lesz, mire hozzánk eljut. :U

"Cable management is for the weak!"

(#11) jacis

jacis
(PH! nagyúr)

Sztem nem lesz ez a mate 10 akkora durranás mint amire mindenki számít. Persze erről tehet a vezérük is azzal a nagyképű kijelentéssel amit tett.

Samsung Galaxy S7 edge

(#12) joelke HU válasza jacis (#11) üzenetére

joelke HU
(senior tag)

Nagyképű kijelentés? Ő csak annyit mondott, jobb lesz, mint az új iPhone. És valjuk be, elnézve az új szifonokat, főleg a 8-asokat, ez nem is lesz olyan nehéz. :))

Meizu m2 note - blue

(#13) doooo válasza joelke HU (#12) üzenetére

doooo
(senior tag)

Igen, tegnap óta nem tűnik nagy kihívásnak...

(#14) mjani1172 válasza joelke HU (#12) üzenetére

mjani1172
(őstag)

A p10 és P10 plus sem nagy durranás.Folyamatos gondok a topicban is. Sajnos már mikor megjelent akkor már lehetett tudni.Kicsit visszavehetne az arcból a Huawei.A p9 sikeres volt, a Mate 9 sem rossz, de a támogatásuk nem egy nagy szám, és most már a készülék sem túl jó.

[ Szerkesztve ]

(#15) Millerchris válasza jacis (#11) üzenetére

Millerchris
(kvázi-tag)

8 után sem volt durva előrelépés a 9

Telefonon mindig hamarabb elérsz: 0620-544-6192

(#16) Crob válasza joelke HU (#12) üzenetére

Crob
(tag)

Hàt és làssuk be, az X-nél is lehet ma màr jobbat gyàrtani. Az a faltol falig screen a kis kameràs lyukkal benne addig nem lesz zavaro, amig fullscreenen néznél rajta bàrmit. Azt meg bàrki be tudja kamuzni évente, hogy ez a processzor most éppen 543%-kal erösebb az elözönél.

(#17) henrik1 válasza Crob (#16) üzenetére

henrik1
(tag)

csak az a baj, h ők a prociról sosem kamuznak.

(#18) spawn21 válasza joelke HU (#12) üzenetére

spawn21
(PH! kedvence)

Azért a 4k 60fps/ 1080p 240 fps nem semmi.

Témához. Nagyon várós darabok. Szeretem a huaweit

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.