Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atesss

    addikt

    válasz megyeri #2 üzenetére

    Csak sajnos ami anyámnak van, az nem támogatja, csak a 7,2-es HSDPA-t :( .
    web'n'walk USB stick 7.2
    Pedig kipróbáltam volna milyen a valóságban...
    Egyébként szerintem elég sokmindenkinek van ilyen "USB stick"-e (akár mostanában is ilyet vett, a kialakítása miatt), azok meg nem tudják használni. :U
    De végre a feltöltésre is rágyúrnak.
    De akkor ez most azt jelenti, hogy mindenhol ahol van HSDPA, azt átállították HSUPA-ra ?
    Azért az nem kis beruházás, mert gondolom van azért különbség a HSDPA - HSUPA közt.
    Csak kérdés van-e értelme mindenhol megcsinálni, szerintem lehethogy jobb lett volna, ha inkább a HSDPA-t vitték volna ki több helyre (legalábbis egyenlőre), meg a megbízhatóságot javítják (bár erre talán a HSUPA is jó).

    Telefonok közül mi az ami támogatja?
    Én csak az i-mate Ultimate 6150 -ről tudok (meg ebben a szériájukban van még talán 2 másik kialakítású is).

  • atesss

    addikt

    válasz megyeri #4 üzenetére

    Köszi, bár a technológiát eddig is ismertem, csak az tünt furcsának, hogy hirtelen átalakítják az egész HSDPA-t HSUPA-vá, mindenhol. Ami a HSUPA korábbi kiépítési sebességét nézve is elég meglepő.

    1,44 Mbps - az még a Chello-nál is gyorsabb, persze a forglami limit kicsit kevesebb...
    Én júniusban el is értem a T-Online ADSL-nél megadott maximum 150GB-ot.
    És alapvetően nem is torrentezéssel. Mondjuk ezt mobilnettel nehezen csinálom meg, vagy a Vodefone-nál még mindig megvan ez az akció, hogy korlátlan ha nem használsz fájlmegosztót? Bár egy 150GB-ra lehethogy így is érdekesen néznének. :D

    Mod: telefont tudsz valamilyet? Mert ha én használnék mobilnetet, akkor inkább telefonon keresztül, bár szerintem még mindig drága, csak a Vodánál van 1GB-os, de az se sokkal olcsóbb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák