Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • muxi-muxi

    senior tag

    Örömmel olvasom a cikket, hál' Istennek jobb lett az elődjénél, pedig azzal is elégedett vagyok. Ha az embernek nem a mobiltelefónia a mindene, kiváló mindenest talál az Pixel "olcsóbb" sorozatában. Bár már nem használom a 3,5-ös jacket, örülök h van még. Az, h fülest nem csomagolnak, nem tragédia, hamar kontakra futott az előző is. Talán ez az egyetlen, ami komolyabban zavart.

    Az pedig, h néha a referencia oprendszert átvariálják néha, nem a hardver hibája. A screenshot dedikált gombja eltűnt pl.

    Az egyszerű, gyors, kezelhető mobiloknak mindig lesz helye a piacon - persze csak ha megfelelő árat kapnak és garanciáztatni is nagyobb blikfang nélkül lehet őket.

    Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

  • muxi-muxi

    senior tag

    A poén az, hogy már most olcsóbb, mint az elődje volt tavaly nyáron. 340 ojro a Saturnban. A következő telefonom tehát megint Google leend...

    Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

  • muxi-muxi

    senior tag

    Ma vettem egyet, mivel az elődje (Pixel 3a), a klotyóban végezte. Nem merült sokat, csak kb 1-2 másodpercet. de ez elég volt neki. Kiváncsi vagyok, mi az evolúció az utódmodelnél. Rögtön a vásárlásnál elkövettem egy ordas hibát, 5-s verzióra való tokot vettem (nem tragédia, visszaviszem).

    Németeknél szereztem be amúgy, tegnap a Media Marktban voltam, ott nem kaptam. Amúgy nem tucattelefon, nem is értem, miért nem viszik az emberek a sok dzsunkafon helyett, holott szerintem az ára is tök oké. (315 euro, a tokot mindenképpen becserélem, mert az 43 euro volt). Kinézetre amúgy hatos-hetes Szifon design, semmi extra - hálistennek. Ami rohadtul nem tetszik, az a fehér bekapcsológomb, valami ordas módon elüt a fekete színétől. Mivel az előző is Gugli telefon volt, a költözés nagyon gördülékenyen ment. Megjegyezte h milyen appokat használtam, és már mentek is felfelé. (Ami azért egy ponton picit rémisztő...). Még nem laktam be, hisz' nincs egy napos a telefon, nem tudok érdemben nyilatkozni róla, de ha hozza az elődje megbízhatóságát ezzel is elleszek két évig minimum.

    Fotóztam vele egyet-kettőt, az eredmény totál vállalható, a digitális zoom is jobb az elődnél. Az éjszakai módra leszek kíváncsi az az elődben príma volt. Annyira, hogy egy haverommal tavaly együtt nyaraltunk és azt mondta a saját éjszakai fotóiról, hogy az kuka, inkább küldjem át az enyéimet, mert azok gyönyörűek az övéihez képest :)

    Zenéket most másolom (pont a szabad fájlmozgás miatt nem vettem iPhone-t, mert amúgy az újabbik SE is kandidált volt, de inkább a iTunes miatt lemondtam róla. Céges tellám Szifon, szeretem, korrekt telefon kezelhetőség szempontjából etalon). Van még jack kimenet, de a modern idők miatt már én is BT-s fülest használok (JBL BT40, nevetséges áron vettem a Lidl-ben, ahhoz képest elég korrekt). Az előd egész hamar csatlakozott a kocsi inforendszerére, remélem ez sem tesz másként. A hangzásra kivi leszek, ha hozza a Pixel 3-ét akkor nem fogok panaszkodni. Két éve 340 euro volt a 64-es verzió (azt azért hamar belaktam), ez már duplája, a fent említett áron. Az USB-C csatiért nem nagyon rajongom amúgy, a vállába hamar belemegy a retek, és akkor nem lehet teljesen bedugni, néha gemkapoccsal ki kel puceválni. Ilyen szmpontból a Ligtning mérföldekkel jobb.

    Ami miatt az elődnél egy pöttyet fanyalogtam, az a töltőadapter silánysága volt. Egy év után egyik napról a másira elizált. Az utódja ránézésre ugyanaz, nem örülök. Ehhez már nem volt fülhallgató sem, jobb is, ezek a filléres csatik vállban folyton törnek, meg ott van a HD-25-ösöm + BT.

    Szeretem a referencia Androidot, mert minden ott van ahol számít rá az ember, és felhasználói élményben majdnem iOS szint, csak mint mondottam könnyebb a fájlmozgatás.

    Korrekt működést várok tőle, remélem h nem kell csalódnom.

    Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

  • muxi-muxi

    senior tag

    Tok nélkül csúszik, mint a teflonos takony. Egyéb rosszat kettő hónap használat után nem tudok mondani.

    Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

  • muxi-muxi

    senior tag

    válasz raveinT #550 üzenetére

    Mondjuk most sincs vész árban, 350 euro (Saturn, MM), két évvel ezelőtt a Pixel 3a 360 eurót kóstált és régebbi típus volt. Sajna tokot szerezni offline boltban nehézkes, még nem sikerült, de majd ma talán a düsseldorfi Saturnban..

    Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

  • muxi-muxi

    senior tag

    Egy nagyon-nagyon bosszantó hibája van ennek a telónak (azon kívül h csúszik, mint a teflonos takony): simán ki-be kapcsol a melósnadrágom zsebében. Nagyon kilóg a bekapcs gomb, aztán csak kamillázok, h nem hív senki/nem jön semmilyen netes üzi...

    Oké, a hibán lehet javítani egy tetszőleges tokkal, de azért no, ha pucér a telefon, akkor újra kell indulnia zsebben? (Sajna online rendelésre nem igazán vagyok képes, mert hétközben sosem vagyok otthon, hétvégén meg nincs kézbesítés. Oké, DHL van.)

    Kénytelen leszek vhogy tokot rendelni, mert offline üzletben nem lehet hozzá SEMMIT kapni, annyira orhcidea-telefon még itt Németben is.

    Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

Új hozzászólás Aktív témák