Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • legiaap

    nagyúr

    válasz skajwa #79 üzenetére

    Misőnési érzetet, már eleve nem kelthet egy olyan telefon, ami ilyen fényes, műanayag, ujjlenyomat gyűjtő hátlappal készítettek el.

    How are U today? Just kidding...I don't care!

  • Rusi

    senior tag

    válasz skajwa #79 üzenetére

    Nos, az anyagok hasonlóak a Galaxy S-hez, viszont ott többen is azt mondták, hogy nyöszörög a hátlap, itt ilyesmi nincs. Kivéve az USB-nél, de hozzátenném, hogy a tesztpéldány egy már kibontott és használt példány volt (ez nagyon ritka eset), amit az is mutatott, hogy a hátlapon a Google felirat fölött szép karcok figyeltek (szerencsére a fotókon ez nem látszik).
    Szóval én azt mondanám, hogy bár műanyag, meg fényes, de azért nem vészes, hiszen egyben van, nincs lötyögés, úgyhogy azért össze van rakva, csak sajnos fém nincs sehol. Nekem is egyébként elölről tetszik igazán, a háta sem csúnya, de semmi rendkívüli.

    Ja, az előlapot borító üveglap maga hajlított, a mögötte lévő kijelző természetesen nem, annak nem is volna sok értelme (az üveg is inkább csak dizánj, de szerintem jól néz ki), illetve még egy 100 ezerrel drágább lenne. :D

    A Milestone-hoz nem is kell hasonlítani, az egy igazi sziklatömb ehhez (és sok más mobilhoz) képest. :)

    A telepítések miatt aggódóknak akkor mégegyszer elmondanám: a belső 1 giga tárhelyen felül bármit át lehet tenni a 13 gigás másik tárba is. Továbbá bizonyos programok eleve oda tárolnak minden adatot, csak a program maga fut a belső tárból (pl. navigációnál kb. 15-20 mega a program, a 2 gigás térkép meg a külső tárhelyből fut). Ezek alapján még mondjuk 5 megás átlagos mérettel számolva is közel 250 program fér el rajta. Kérdezem én, hogy ez kinek nem elég??

    [ Szerkesztve ]

    Mobilaréna (2010-2017)

  • manchester85

    addikt

    válasz skajwa #112 üzenetére

    Hogy mit mennyiért lehet eladni, és minek mennyi a hivatalos ára, az két külön dolog. Se te, se az előtted szólók nem konzekvens dolgokról beszélnek, mert minden hivatalosan annyiba kerül, amennyi a hivatalos ára. Magyarországon a dominó+20k a hivatalos ár, külföldön pedig az Apple által meghatározott apple store-os ár, már ahol ez a lehetőség adott, persze. Nem tudom, mi ez a 99%-os analógia a galaxy s-sel, de nagyon el vagy tévedve, barátom. Az oprendszer, a felbontás, az anyaghasználat, a kijelző technológiája, vagy miből számoltad ezt ki?

    i6 Silver

Új hozzászólás Aktív témák