Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    Hozzánk akkor tuti Qualcomm jön. Bár nem hiszem hogy rosszabbul jár bárki is... :U

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Remus389 #2 üzenetére

    A bench engem annyira nem izgat. Ha pedig a One-ból indulunk ki, sok tesztben írják, hogy kiválóra sikeredett az optimalizáció, és eddig nem látott sebességen dolgozik, illetve jelenleg az a leggyorsabb, míg emellett az SGSIV mikrolagjairól számolnak be Octával, de pont itt válik érdekessé...,hogy a One-al szemben még annyi előnye is lesz, hogy max 1,7GHz helyett max 1,9GHzre van skálázva így ha a One ban a 600 gördülékenyebb mint az Octa akkor még lehet jobban is járunk. (...ami meg azért érdekes mert nem saját SoC és mégis jobban tudnak erre optimalizálni?) :F

    Meglátjuk. :)

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz <Adamsky> #10 üzenetére

    Hát az biztos, hogy nem fognak Snapdragon600 vs Exynos Octa reklámkampányt csinálni maguk ellen... :U

    Viszont az esetleges kivárás, vagy az egyáltalán nem valószínűtlen "ugyanaz a SoC mégis jobban bejön a One burkolata" vásárlói felszólalás után, visszajöhet a HTC elvesztegetett ideje (beszéllítói probléma, piacra dobás április vége) és lehet pár ember így inkább a One-t veszi majd.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz FragMaster #12 üzenetére

    (#14) Bavid, FragMaster: Ebben megkövetlek titeket valóban így igaz. :R Akkor viszont a Snapdragonnál láttak lagot, ami meg azért elég ciki, mert a Samsungban mint írtam emelt órajelen dolgozik +200MHz a One hoz képest, viszont annál, még így sem tapasztaltak ilyet. Ez akkor lehet annak a számlájára írható, hogy a HTC amúgy is mindnél jobban preferálja a Qualcomm chipeket, és a régi barátságból kifolyólag jobban tud rá optimalizálni.

    Azért a One üzemidejét tekintve szvsz nincs ok nagyon szomorkodni... [link] Ami meg a megemelt órajelet és ennek a fogyasztását illeti a Samsungban, hát ott lehet egy kis előnye az Octának, de nem hinném hogy komolyan számottevő lenne(szerintem azonos terhelés mellett max 15-20perc), viszont nézzük a jó oldalát, aki abban leli örömét hogy 500 ponttal többet mért a bench majd büszkén mutogathatja főleg a One ellen. :DD

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz FragMaster #34 üzenetére

    Oké, meglátjuk. Én szurkolok hogy egy kiválóan optimalizált cuccot adjon el a reklám ennyi pénzért, és ne csak vakítsanak a számokkal... Csak arra leszek kíváncsi hogy hogy fogják majd sokan megmagyarázni a +200MHz szükségességét. Nekem ez csak egyszerű és felesleges fölényeskedésnek tűnik, mert én abból szeretek kiindulni ami a napi használatban igazolódik csak.
    Egyetértek (#22) KillBorn véleményével hogy nem lesz tapasztalható különbség, és az órajelnövelés csak azért kellett hogy nehogy véletlen "túlságosan" elmaradjon valamilyen szintetikus tesztben az Octától.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Hina #123 üzenetére

    + marketing fogásként bevetik a 199.999 Ft-ot :DDD Mer há' így még nem lépik át a 200at.

    (Amúgy ezek a marketing zagyvák kinél válnak be? :F )

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák