Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz bteebi #25 üzenetére

    Amióta a Lumia 1020-am volt, még a túlszaturáltságot se tudom "elfogadni" érvnek, hisz ott annyira le lehetett húzni a színeket, hogy szabályosan fakó volt a kép. Tehát ez inkább a Samsung sara mint maga a technológia átka. De amúgy én azt vallom, hogy egyik telefon se professzionális készülék, tehát a színhelyesség 25. rangú dolog. Persze ne legyen inverze a másiknak. Ezek után tényleg csak az egyéni ízlés ami közbeszól. Egy tablet esetében már kicsit más..

    Nekem egy S2-őm volt több mint 2 évig. Szerencsére nem volt semmiféle beégéssel bajom. Pedig abszolút nem óvtam tőle.. használtam télen-nyáron úgy ahogy bármi mást használnék. Nekem csak a "szokásos" gyári hiba látszott, hogy baloldalt kicsit sárgább volt a kijelző mint a másik oldalon. De az is mindig csak akkor mikor új szoftvert tettem rá. Első indításnál, utána soha.. (lehet hogy a samu szoftveresen ellensúlyozta vagy nem tudom hogy)

    Én jobban szeretem telefonban az amoledet. Monitorban, tabletben csak MVA vagy IPS.. órában pedig csak analóg. :D

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

Új hozzászólás Aktív témák