Hirdetés

2019. február 20., szerda

Gyorskeresés

(#1) zsolt501

zsolt501
(PH! nagyúr)

Na ezt most nem értem, akkor most fog vagy nem fog a böngésző flash cuccost, mert ha nem akkor mi értelme??

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#2) BiP válasza zsolt501 (#1) üzenetére

BiP
(PH! nagyúr)

Ahogy én kivettem, webböngészőből nem, de lesz egy külön böngésző, abból igen, vagy futtathatóként. Macerás.
(no nem mintha nem lehetne megcsinálni, csak azok a fránya licenszek)

(#3) Coyote2000

Coyote2000
(őstag)

sztem akkor csak ido kerdese, hogy kiadjanak egy olyan bongeszot, ami tamogatja - persze nem az Apple Storebol fogjuk elerni :DDD

(#4) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

Az Apple-el csak a baj van :D De az az önmagát futtató flash érdekes lesz. :D

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Alienware Aurora 💙 ➡ tde.fun

(#5) Coyote2000 válasza hemaka (#4) üzenetére

Coyote2000
(őstag)

szerintem inkabb a flash-sel van baj. Legfeljebb Happy Tree Friends nezegetesre meg egyeb irodai vicces progik lejatszasara lesz alkalmas

(#6) HyP3b0y

HyP3b0y
(senior tag)

Sztem egy plugint kiadnak...csak hát Saurik barátunk áll majd a háttérben :)

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#7) plus44

plus44
(PH! nagyúr)

félmegoldás

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#8) Karma válasza plus44 (#7) üzenetére

Nezopont kerdese. Szerintem ennek tobb ertelme van, mint a bongeszos flashnek (nekem nem hianyoznak a bannerek), az ertelmesebb Flash alkalmazasokat pedig ezzel be lehet csomagolni, hogy fussanak az eszkozokon szivas nelkul.

“All nothings are not equal.”

(#9) plus44 válasza Karma (#8) üzenetére

plus44
(PH! nagyúr)

Nem is azt mondtam, hogy marhaság. Értelem szerűen job, mint a semmi, de még sem az a teljesség érzése. De van és ez nagyon pozitív.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#10) kola.11

kola.11
(kvázi-tag)

Az egyetlen autentikus megoldás szerintem a Safari-ba integrált Flash támogatás lenne. Az iStore tapasztalataiból kiindulva a 3rd party apps-ok nyomába sem érnek a telefonhoz adottaknak.

(#11) Karma válasza kola.11 (#10) üzenetére

Ezt már másik topikban is olvastam Tőled, és nem értek egyet.

“All nothings are not equal.”

(#12) xxman válasza Karma (#11) üzenetére

xxman
(senior tag)

szerintem nagy hiba mivel az egyetlen (szerintem 1etlen) vetélytársa az applenak az android képes erre.
pl egy htc desire nek ez elég nagy előny.

I just wanna have some fun.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.