Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sohajda90

    tag

    Szerintem indokolatlanul le lett oltva a cucc.
    Nekem a HR verzió van, ami annyival több, hogy heart rate-t is mér.
    Én bevallom mivel alapszintű felhasználó vagyok ezért minden fajta utániolvasás nélkül az alapján döntöttem, hogy mi fért bele a budget-be és mi nézett ki a legjobban. Ez után elolvastam ezt a cikket és már kb. előre megutáltam szegény Inspire-t, gondolván, hogy most rendeltem valami szart, de pozitívan csalódtam.
    Például ez sem tetszett az itteni "tesztben", hogy a design-t is leszólta, ami tök szubjektív. Nekem a fekete tok, fehér sportpánt kiszerelés van és szerintem sokkal kultúráltabban néz ki, mint a Xiaomi Mi Band-ek, kevésbé tűnik "olcsó plastic"-nak, de ez tényleg ízlés kérdése. És ok, hogy 27 ezer pénz, amiért az Alzától beszereztem 3x-a mondjuk egy Mi Band 3-nak, de azért egy olyan eszköznél, ami mindig a csuklódon van és ezáltal a megjelenésed részévé válik effektíve 19 ezer Forint felár annyira nem vészes, ha egyszerűen ez a modell nekem jobban tetszik...
    Mivel engem tényleg csak a fitness funkciók érdekelnek, ezért a mobilértesítéseket sosem aktiváltam, így nekem üzemidő panaszom sincs, legrosszabb üzemidő 5 nap volt az első töltés után, de volt, hogy 8 napig is elment 2 töltés között.
    Azt is sokan negatívumként hozzák, hogy nem always on a display, de mivel sleep track-hez alváshoz is viselem, nekem kifejezetten pozitív, hogy nem világít valami a szememben indokolatlanul, a szándékos csuklómozdulatot, amivel meg be lehet röffentein a kijelzőt elég pontosan érzékeli.
    Nem vagyok hardcore edzős, igazából irodai munkám miatt csak azért szoktam cardiozni, hogy ne hízzak el, de ezeket az egyszerű alapedzéseket (epliptikus tréner, futás, inclining) automatikusan tök faszán és pontosan érzékeli. És az alvás kielemző funkció is teljesen jól működik és nekem sokat segített az alvásminőségem javításán!
    Egyedül amit alá tudok támasztani, hogy tényleg a lépésszámláló lehetne pontosabb, mosogatásnál vagy főzésnél az intenzív karmunka miatt mindig megugrik a lépésszámom, amikor meg elvittem a tehóm kisfiát az állatkertbe és ott körbe tologattam a babakocsival mivel a karom a babakocsin pihent kb. 2 kilométeren át 1 lépést se érzékelt...de nekem ennyi rá az össz-panaszom. Valamint a töltő amit mellékelnek hozzá a maga 10 centis kábelével a röhej kategória, mivel a csak Type C-vel rendelkező MacBook-omba be se tudom dugni, ezért először elég fejfájást jelentett megtalálni, hogy melyik konnektorba tudom bedugni, úgy hogy biztosan álljon és ne gomboljon szét a mágneses csatlakozás...

    Na mind1, csak le akartam írni, hogy szerintem nem olyan szar cucc, mint aminek itt be van állítva, és ez még tényleg bőven az az árkategória, ahol szerintem a szubjektív vélemény (kinek mi a szebb, illetve melyik brand szimpatikusabb) igenis justify-olhatja az árkülönbséget!

Új hozzászólás Aktív témák