Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #24536576

    törölt tag

    válasz manchester85 #17 üzenetére

    :)

    Nem akarok megbántani senkit, de mindig az ilyenek jutnak eszembe az iphone fanokról:
    [link] :DD

    [ Szerkesztve ]

  • #24536576

    törölt tag

    válasz manchester85 #19 üzenetére

    Nem vagyunk egyformák. Nekem kevés a szifon, nem nyalom be Cook meg Jobs féle maszlagot.

    (#21) aryes: Ha csak 1-0 lenne... :DD

    [ Szerkesztve ]

  • DummyBoy

    senior tag

    válasz manchester85 #23 üzenetére

    Nos, pár platformot megjártam már az elmúlt évben (BB-n kívül mindet ...), és az igényes felhasználói élményről eszembe jut az, amikor könyörögtem a páromnak, had törjem össze az i6-osát, veszek neki másikat, de én nem akarok ennyit kínlódni egy szaros telefonnal ... :U

    Hozzáteszem, hogy ne legyen teljesen troll komment, hogy Ő imádja, teljesen boldog vele, egészen addig amíg zenét vagy filmet nem akar rá másolni, mert akkor vége mindennek ...

    Komolyan mondom, kocka életem legszarabb és legutáltabb sw-e csak addig volt a Zune, amíg meg nem nyitottam először az iTunes-t ...

    Mellesleg felesleges összehasonlítani a platformokat így. A droid biztosan tud extrákat felmutatni az IOS-hez képest, de ez fordítva is igaz lehet ... De akár a WP-t is ide lehet hozni, (Azon kevesek közé tratozom, akinek mai napig a WP UI a kedvence ...).

    Csak attól függ, ki hogyan és mire használja az adott platformot.

    Life is shor...

  • A guru

    addikt

    válasz manchester85 #23 üzenetére

    Barátomnak 6s-se van nekem s6 edge+-szom nos a szifon gördülékenyebb (nem azt mondom hogy laggol az s6 csak azért érezhető a különbség) viszont kamerában jobb az edge+ mind funkciók mind mínőség tekintetében akkor én továbbá hiányolom az értesítő ledet ez szerintem nagyon fontos egy okostelefonnál, a kávák borzalmasak az alma esetében és akkor kérdem én hol az osztott ablakos mód a kép a képben vagy olyan kis apróság mint a widget? Szerintem nem kell tovább sorolnom a különbségeket... Ennek ellenére nem utálom az apple-t de a telefonjaik ezek fényében ha aztmondom erősen túlárazottak akkor finoman fogalmazok ha meg valaki azzal jön hogy az IOS mennyivel egyszerűbb mint a droid és ez mennyire király...21. században az egyszerűségért fizetünk több száz ezer forintot...nincs több kérdésem.

  • #24536576

    törölt tag

    válasz manchester85 #23 üzenetére

    Az az igazság, hogy a legalapvetőbb hiányosságai vannak. Hálistennek a mindennapokban nem nekem kell vele megküzdenem, páromé a telefon. Mielőtt érne a vád, h csak ő használja, én is kipróbáltam, azért írom amit.

    Hiányosságok(számomra):

    - Nem lehet normális launchert beállítani, ez az okádék ami van egy vicc.
    - Launcherből adódóan nincs témázhatóság
    - Nem ehet élő hátteret beállítani
    - Nem lehet widget-et kirakni
    - Mobilnethez be kell menni a beállításokba?! Legalábbis nem találta, hogy hol lehet a redőnyre rakni
    - 4,7 colon is kényelmetlen a telefon, hogy egy visszalépéshez is fel kell nyúlni a bal felső sarokba
    - Az egész rohadt rendszer folyamatosan dobálja fel a kis ablakokat, h ezt engedélyezi? azt engedélyezi?
    - iTunes...... leírták előttem, hagyjuk is
    - Nagy újdonság volt, hogy lehet külsős billentyűzetet használni, ennek is rohadt sok értelme van, ha mind ugyan olyan hulladék, mint a gyári. Swiftkey androidos és iOS-es variánsa jól példázza a két rendszer közötti különbséget.
    - Ébresztőóra csak dalolni ÉS FULL NÉMÁN tud ébreszteni, csak rezgés nem megy
    - Nincs értesítő led, csak rezeg meg felvillan a kijelző, az értesítések ugyan attól az embertől egymás alatt(messenger) - vicc ez is
    - Home gombnak olyan hangja van, mint egy olcsó billentyűzetnek
    - Zenelejátszó is egy vicc
    ________________________________________________________________

    Van azért ami tetszik benne:
    - Tény, hogy gördülékenyebb a rendszer
    - Némely alkalmazás egyszerűbb, nincs felesleges swipe, mint droidon(FB, Messenger)
    - Kijelzője meglepően jó, bár utána szebb az amoled

    De ha igazán kukacoskodó akarok enne, a gördülékenységen kívül nagy nulla az egész. Az alkalmazások amiket használok droidon, ugyan olyan minőségiek, igaz nem nagyon van ingyenes közöttük.

    Én nem szeretem ha más mondja meg mi a jó, mit szeressek. Ezt meghagyom az almásoknak.

    (#28) tevike, (#26) tothmaxy182 : Amíg nem volt a családban szifon, addig csak trollkodtam, de arra nem számítottam, hogy rosszabb, mint gondoltam. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák