Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BusinessGuy

    senior tag

    válasz BusinessGuy #69 üzenetére

    Ja egyébként idézném a kis teszted konklúzióját ha már szerinted gáz az exynos akksi meg mindenben alulmarad és idebiggyesztetted az idióta antutuzást ami farokméregetésen túl kvázi zéró alapot ad a telefon használatából mert játékokban maximum ott jön elő hasonló difi ahol full snap támogatás van, közben a húzócímeknél amik szétterhelik a telefont mint Cod, Fortnite szinte alig valami.
    De íme a teszted konklúziója hisz láthatóan két fikázás között kvázi csak azt az antutu képet tudtad értelmezni:

    "Összességében elmondható, hogy az új Exynos 2100 lapka sokkal jobban sikerült, mint az elődjei, már nincsenek akkora eltérések Qualcomm processzorához képest, sőt, bizonyos tesztekben le is tudta nyomni a Snapdragon 888-at. Persze mindent egybe véve még mindig jobbnak tűnik az utóbbi, de a legtöbb esetben már nem jelentős a különbség. A legfontosabb tesztben (üzemidő) pedig fej-fej mellett teljesített a két Galaxy S21 Ultra, így talán kevésbé lesz fájó az európai vásárlóknak, hogy Exynos processzoros verziót kapnak."

  • spect80

    senior tag

    válasz BusinessGuy #69 üzenetére

    akkor a nevetséges teszteket átugorva mondom én mit tapasztalatam: nyár közepén a vonatról leszállva zenehallgatás és lime app indítástól kírja hogy túlmelgedett és kikapcsolt minden alkalmazást.
    BP- Sződliget vasútvonalon 4szer megy el a net, spotify leáll míg a huawei-en előtte semmi gond nem volt. a lakásban úgy kell keresni a térerőt, ami a huawei-jel, iphone-nal és most a xiaomival nem fordult elő. Javaslom nézz át az s21/s21+ topicba, messze nem olyan rózsás a helyzet mint amilyennek te leírod. Azt aláírom, hogy BP belvárosban, kis távokon, klímás autóban ezek valszeg fel sem tűnnek.

    szerk: ja a lényeg, hogy ez nem SD/exynos viszonylatban, hanem úgy általában egy majd 400e forintos készüléktől nagyon gáz. Ezeket a hibákat egyenként sem nézném el egy 50e forintos telefontól sem. El is adtam

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák