Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macskea

    őstag

    válasz #86973952 #41 üzenetére

    Még emlékszem a nagy narancssárga meg zöld gumi Sony-Ericssonokra, na azok elpusztíthatatlanok voltak. Csak manapság mások a mainstream igények, ilyen modellekkel akkor sem lehetne megjelenni, ha tényleg ettől lennének 100 százalékig ütésállóak a felefonok. Egyszerűen nem engedi a divat. Vastagság, káva szélessége, meg még ki tudja mi az ami az embereknek tudat alatt is fontos, mert olyasmi telefont akar, amit a többieknél is látott, de legyen még mondjuk strapatelefon is. Na ez az ami nem megy, vagy csak olyan áron menne, amit senki nem fizetne ki.

    Amúgy én egy ILYEN hibrid tokkal védem a telefonom, nyilván pofára esés esetén nem sokat ér, de túl van már pár koppanáson, és eddig jól vizsgázott. Belül lágy gumi, kívül kb olyan színvonalú műanyag mint a kóláskupak. :DDD Viszont maga a tok elpusztíthatatlan, és rettenetesen stabilan áll a telefonon, a kávánál is véd és kiszedni sem egyszerű. Maga a telefon amúgy valami bakelit színvonalú ABS-ből lehet, érzésre borzasztó rideg, nem tudom hogyan vizsgázna leejtéskor, de valószínűleg azonnali repedéssel jelezné, hogy nem erre való. :(

    (#43) porterocka Egy ismerősöm nem rég rendelt magának egy NEC Terraint az USA-ból. Qwerty-t akart Androiddal és ütésálló kivitelben. Egész pofás telefon, a kijelzője mai mércével picit apró, de amúgy a telefon általános kivitelezési minősége tényleg zavarbaejtő. Én nagyon meglepődtem rajta, amikor megláttam, hogy egy strapamobilt ennyire összeraknak. Nyilván az európai piac nem fog belőle tömegesen kapni, de azért egy-egy azért beszivárog az öreg kontinensre, és rájuk lehet csodálkozni. (egyébként ebayen százassával árulják, szóval a magánexport/import mondhatni dübörög) ;]

    [ Szerkesztve ]

    ''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

Új hozzászólás Aktív témák