Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sohajda90

    tag

    válasz Fall-N #69 üzenetére

    Nem felejtettem el. Ha elolvastad a hozzászólásaimat én is leírtam, hogy én is jobban örülnék a TouchID-nak, többek közt ezért nem upgradeltem a 11 Pro-t a 13-as széria valamelyikére (pedig még 1 telefonomat sem használtam 3 évig), mert amikor kiderült, hogy nem került be a TouchID nem láttam értelmét...

    De ezt már el kellene felejteni, hogy "én nem használom minek az?". Sokan a teljes selfie kamera jelenséggel így vannak és minden cikknél, hogy valahol notch, hole punch vagy bármi van elkezdenek károgni, hogy nyugodtan le lehetne szedni, holott minimális utánagondolással be lehetne látni, hogy kb. 25 alatt az emberek 90%-a folyton selfiezik, 60 felett meg 90% az unokákkal videóchatel, így selfiekamera nélküli telefont egy gyártónak sem érné meg gyártani, mert minimális példányszámban lehetne értékesíteni.
    (Én speciel egyik telefonomon se használtam sose az NFC-t fizetésre, mert bankkártyával is tudok PayPass-al fizetni, így nem látom értelmét, egy újabb security risk lenne. Ennek ellenére nem tépem a számat minden cikk alatt, hogy minek NFC a telefonokba, holott anélkül lehetne 2 fillérrel olcsóbb is...)

    Bele kell nyugodni, hogy annak ellenére, hogy te nem akarsz FaceID-t, az iPhone-ok (kivéve SE 2020) ezt kínálják, így a notch ott nem egy design choice amit 3 éve fújjolnak a fanyagók, hanem egy kötelező elem, mert a FaceID fizikai komponenseinek valahova mennie kell. Ilyen komonensek nincsenek a Xiaomi 11-en, a Samsung S21-en, stb, stb... így ott elég egy minimális hole punch. Ha az Apple 2022-ben meg oldja, hogy ezek a komponsensek be tudjanak kerülni a kijelző mögött, és továbbra is ugyanolyan minőségben funkcionálnak, mint amikor nem voltak elrejtve az emberek szeme elől, akkor az pedig egy bravúros mérnöki húzás lesz, nem pedig "végre meglépik amit más már 3 éve"...ENNYI!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák