- Mobil flották
- Csak semmi szimmetria: flegma dizájnnal készül a Nothing Phone (3)
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- Milyen okostelefont vegyek?
- Hat év támogatást csomagolt fém házba a OnePlus Nord 4
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- iPhone topik
- Honor 400 - és mégis mozog a kép
- One mobilszolgáltatások
- A sógorokhoz érkezik a kompakt Vivo X200 FE
Új hozzászólás Aktív témák
-
tomajer
tag
Üdv!
Párom telefonja kiöregedett. Szeretnék neki, egy mai igényeknek megfelelő telefont, de nem hajlandó tepsifont használni.
Magyarul, a 4.5 coll alatt kell maradnia. Amit most használ 4.3-as, és nagynak tartja :-(
Futottam egy kört, a piacon és rájöttem, hogy androidost egyszerűen már nem gyártanak ilyen méretben .. viszont rátaláltam, az Iphone SE-re
Ami tökéletesen megfelelne a kívánalmaknak.
Egy bibi van
Még csak androidot használt. (én is)
Ő végeredményben ideális ájfon felhasználó!
Nem akarja mókolni, bazerálni, csak használni! De azt mindig, minden körülmények között ... anélkül, hogy visítania kéne nekem, hogy már megint mit csinál ez a "szar" ... pedig nem is szar, csak android:-)A kérésem az lenne, hogy aki már élte át, a droidról ájfonra váltást, írja le, mik lesznek azok a gondok, problémák, amikbe bele fog futni ... amiktől egy droidon szocializálódott átlagos felhasználó, a falnak megy fejjel!
Nem összehasonlítást kérek, hogy melyik jobb, mert ez szubjektív /én pl. soha nem tudnék ájfont használni, mert megőrülnék tőle:-)/
Ettől még tudom, hogy nagyon jó telefon, és nem szeretnék senkit magamra haragítani ... de én szeretek játszani vele ... mármint, szoftvereket, op rendszereket cserélgetni, kipróbálgatni, szeretem teljesen testreszabni, és elvárom a root jogot a saját telefonomon.
Nna visszatérve. Nem merek belevágni, amíg nem derül ki, hogy nem vágja e a fejemhez, két nap után, valami banális dolog miatt, ami nekünk droidosoknak természetes hogy van, és nem tudunk nélküle élni, nektek meg ájfonosoknak természetes hogy nincs, és megszoktátok, elfogadjátok. (pl. hogy nem lehet sd kártyát bele tenni, nem lehet, usb-n, wifin egyszerűen másolgatni fájlokat rá és róla.
Ezt már sajnos tudom ... pl. erre is érdekelne, hogy létezik e valamilyen megoldás, app amivel netán mégis lehet :-)
Előre is köszönöm a segítséget!
A párom nevében is! :-)))ui: Nincs semmilyen mac készülék a közelünkben.
Mindent widdózról, linuxról, vagy androidról kell megoldanunk!!!
Még egyszer kössz!
Új hozzászólás Aktív témák
- AKCIÓ! Dell Latitude 5440 14 FHD üzleti notebook - i5 1335U 8GB RAM 256GB SSD Intel Iris Xe
- Új Apple iPhone 16 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 3 Év Garanciával
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Felújított szerverek, storage-ok, hálózati eszközök Enterprise szinten, minden gyártótól
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7700X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged